(0541) 724 724 4

Türkmenli Oto Çekici Kurtarıcı

Türkmenli semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Türkmenli Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Türkmenli Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Türkmenli Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Türkmenli Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Araç kullanmanın keyfili yanları olduğu gibi mekanikte olsa araçlarımızın da bir ömrünün olduğu düşünüldüğünde arıza vermeleri haliyle can sıkıcıdır. Seyahatinizin en güzel anlarında olabilir veya işimize yetişirken olmadık zaman dilimlerinde yakalar bu arızalar bizleri. Türkmenli Çekici en güzel anlarınızın can sıkıntısına dönüşmesini engellemek adına gece gündüz çalışmaktadır. Aracınızın aküsü bitebilir, lastiğiniz patlayabilir, kapınız kilitli kalabilir veya trafik kazası olabilir. Yaşam devam ettiği sürece bu olasılıklarla yaşarız, hal böyle olunca sizlere böyle bir olumsuz durumda sıkıntı yaşatmadan hizmet sunacak deneyimli bir firma gereklidir. İşte bu Türkmenli Çekici başkası değildir. Güvenilir, çalışkan ve tecrübeli bir ekibin verdiği güvenle sizleri ve aracınızı bulunduğunuz olumsuz durumdan çeker alır. Sizler arkanıza yaslanın ve keyfinize bakın. Türkmenli Çekici aracınızı güvenle istenilen yere taşır.

Türkmenli Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Türkmenli Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Türkmenli Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Türkmenli Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Türkmenli Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım