(0541) 724 724 4

Deravi Oto Çekici Kurtarıcı

Deravi semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Deravi Çekicimizi hemen yönlendirelim

Deravi Çekici olarak yılların verdiği tecrübeyle en iyi şekilde yaptığımız iş kolu olarak kıymetli müşterilerimize her saat ve dakika istenilen yere gelmekteyiz. Deravi Çekici tarafından sizlere yönlendirilen aracımızın gelmesi durumunda ilk önce alınacak bir takim önlemlerden sonra hemen işe başlayıp size ait olan taşıtın güvenlikle yüklenmesini yapmakta ve gideceği alana taşıma sağlamaktayız. Senelerdir işimizi bozmadan Deravi Çekici markasıyla bulunduğumuz alanlarda sizlere ait araçlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Profesyonel ekiplerimiz ile sevgili müşterilerimizin istediği tarzda çalışmalar ortaya koyarak müşteri memnuniyeti ile ön planda olduk. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için sizlerde vakit kaybetmeden çağrı merkezimizi arayarak bilgi alınız. En makul fiyatlarla araçlarınızı güvenli ellere teslim ediniz.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Deravi Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Deravi Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Deravi Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Deravi Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

Deravi Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Deravi Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Deravi Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Deravi Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Deravi Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım