(0541) 724 724 4

Uğuraçan Oto Çekici Kurtarıcı

Uğuraçan semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Uğuraçan Çekicimizi hemen yönlendirelim

Uğuraçan Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Uğuraçan Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Uğuraçan Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Uğuraçan Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Uğuraçan Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Uğuraçan Çekici bölgesinin her yerine hizmet vermekte olup sizleri zor durumdan kurtarmak gibi önemli bir görevi yerine getirdiğimizden dolayı gurur duyuyoruz.

Uğuraçan Çekici sektörde her zaman söz sahibi olan öncü bir firmadır.  Kaliteli hizmet vermenin yanında sizlere en ekonomik fiyatlar da sunar. Herkes araç çekebilir ancak Uğuraçan Çekici gibi işini bilen ve sizlere her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak güvenli ve kaliteli bir hizmet üretmeye çalışan bulmak zordur.

Yıllardır sizlere sorunsuz bir hizmet sunan Uğuraçan Çekici bu noktalara gelmesi sizce de rastlantısal olabilir mi? 7/24 çalışan ailesinden çok siz değerli müşterilerimize zaman ayıran Uğuraçan Çekici çalışanları sizleri ailesinden farklı görmesi olası olmamasa gerek. Her daim sizlerle büyümek ve kaliteli hizmetlere devam etmek istiyoruz.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Uğuraçan Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Uğuraçan Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Uğuraçan Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Uğuraçan Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Uğuraçan Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım