(0541) 724 724 4

Bölükler Oto Çekici Kurtarıcı

Bölükler semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Bölükler Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Bölükler Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Bölükler Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Bölükler Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Bölükler Çekici uzun zamandan bu vakte kadar sektörde pek çok zorlu vasıta kurtarma hizmetini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek taşınmasını veya kurtarılmasını gerçekleştirmiştir. Bölgemizin her noktasında bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Bölükler Çekici, en gerilim dolu anlarınızda vasıta çekme, ağır araç vasıta kurtarma, motosiklet kurtarma, kazalı vasıta taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi mükemmeliyetçi bir yaklaşımla karşılıyor. Bölgemizin tüm sokaklarına ve köylerine hâkim ekip çalışanlarımız, nerede kaza yapmış olursanız olun sizleri bulur ve gereksinimlerinizi uzman ekibimizle karşılar. Bölükler Çekici ücret bakımından sektörde en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini amaç edinen Bölükler Çekici ücret konusunda sizleri asla üzmez.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Bölükler Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Bölükler Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Bölükler Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Bölükler Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Bölükler Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım