(0541) 724 724 4

Halıcıoğlu Oto Çekici Kurtarıcı

Halıcıoğlu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Halıcıoğlu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Halıcıoğlu Çekici hizmetimiz ile bölgemizin neresinde olursanız olun yolda kaldığınızda 0541 724  724 4 nolu telefonu arayın, Halıcıoğlu Çekici olarak çekicimizi derhal yönlendirelim.  Bölgemizde vasıta kazası mı yaptınız? Otomobiliniz için size en yakın çekici hizmetlerine ait telefon numarasını arıyorsanız adresiniz Halıcıoğlu Çekici . Hemen şimdi arayın. Yolda kaldım diye paniğe lüzum yok 0541 724  724  4 nolu numaradan çağrı merkezimizi arayarak gerekli bilgileri verdiğiniz anda sizlere en uygun çekiciyi yönlendiriyoruz. Gerek şoförlerimiz gerekse diğer işlemleri yerine getiren personelimiz alanında uzaman olup sizlerin aracını sizlerden daha iyi bilmektedirler. Bundan dolayıdır ki aracınızı başka dış etmenlere maruz bırakmadan tez zamanda bulunduğu ortamdan çıkarırız.

Halıcıoğlu Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Halıcıoğlu Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Halıcıoğlu Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Halıcıoğlu Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Halıcıoğlu Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Dağ başında yolda mı kaldınız? Halıcıoğlu Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Halıcıoğlu Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Halıcıoğlu Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Halıcıoğlu Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Halıcıoğlu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım