(0541) 724 724 4

İnceğiz Oto Çekici Kurtarıcı

İnceğiz semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İnceğiz Çekicimizi hemen yönlendirelim

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. İnceğiz Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içersinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. İnceğiz Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır. 

İnceğiz Çekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur. Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemezsiziniz.

İnceğiz Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun İnceğiz Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  İnceğiz Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. İnceğiz Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

İnceğiz Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

İnceğiz Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz İnceğiz Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine İnceğiz Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İnceğiz Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım