(0541) 724 724 4

Hatay Oto Çekici Kurtarıcı

Hatay ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Hatay Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ototransfercim oto kurtarma ve araç taşımacılığı firması, 1983 yılından bu zamana kadar sektörde pek çok zorlu araç kurtarma işlemini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek nakliyesini gerçekleştirmiştir. Hatay ve diğer tüm illerimizde de bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Hatay araç çekici, en stres dolu anlarınızda araç çekme, ağır vasıta araç kurtarma, motorsiklet kurtarma, kazalı araç taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi karşılıyor. Hatay’ın sokaklarına ve köylerine hakim ekip çalışanlarımız, nerede araç kazası yapmış olursanız olun ve ya aracınız nerede olursa olsun bulunduğu noktadan alınır, belirtilen konuma maksimum titizlik ve hassasiyetle taşınır.

Gerekli Şartları Barındıran Tam Donanımlı Araç Çekicileri

Hatay Çekici, ağır vasıta çekici, halatla kurtarma, çoklu araç taşıma, kazalı araç taşıma gibi tüm olasılıklar düşünülerek, donatılmış araçları ile 7/24 oto kurtarma ihtiyaçlarını giderir. Zarar görmüş ya da hasarlı araçlara müdahale etmekle görevlendirilmiş araç çekici taşıtların, gerekli izin ve belgelerinin mutlaka olması gerekmektedir. Bunun dışında araç sürücülerinin gerek arazi koşullarıyla baş edebilecek gerekse de hizmet ettiği şehirde ki yolları avucunun içi gibi bilecek düzeyde tecrübeli ve eğitimli olması gerekmektedir. Araçlarınızı kurtaracak çekicilerin her araç modeline uygun büyüklükte ve güvenli araç taşıma şartlarını barındırması gerekiyor. Belirtilen maddeleri bünyesinde bulundurmayan ikinci sınıf oto kurtarıcı ve araç çekici firmaları ile çalışmayınız. Sizin, kullandığınız taşıtın ve trafik sakinlerinin güvenliği bakımından detaylar büyük önem taşımaktadır.

Hatay Oto kurtarıcı Sistemleri Fiyatları

Oto çekici, araç kurtarma, karavan taşıma, motorsiklet taşıma ve otomobil taşıma hizmetlerini kullanan müşterilerimizin her türlü gereksinimlerini dikkate alarak, sektörde köklü bir yer edindik. Bununla birlikte hızlı, dürüst, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmet sağlamakta ödün vermedik. Hatay araç çekici iletişim numaralarımız web sitemizde bulunmaktadır. İhtiyaç halinde en yakın çekicimiz için arayınız. Hatay oto kurtarıcı sistem fiyatları içinde müşteri hizmetlerinde sizinle iletişime geçecek olan temsilcimize almak istediğiniz himzet ve çekici fiyatlarını sorun. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.


Hatay Çekici Hizmet Bölgeleri

Altınözü

Altınözü Çekicimiz Akamber, Akdarı, Alakent, Altınkaya, Atayurdu, Avuttepe, Babatorun, Boynuyoğun, Büyükburç, Çetenli, Dokuzdal, Enek, Erbaşı, Fatikli, Gözecik, Günvuran, Hacıpaşa, Hanyolu, Kamberli, Kansu, Karbeyaz, Karsu, Kazancık, Keskincik, Kılıçtutan, Kıyıgören, Kolcular, Kozkalesi, Kurtmezraası, Mayadalı, Oymaklı, Sarıbük, Sarılar, Seferli, Sivrikavak, Sofular, Tepehan, Tokaçlı, Tokdemir, Toprakhisar, Türkmenmezraası, Yanıkpınar, Yarseli, Yenihisar, Yenişehir, Yolağzı, Yunushanı, Ziyaret bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Antakya

Antakya Çekicimiz Altınçay, Cumhuriyet, Esenlik, Esentepe, Gazi, Açıkdere, Akçaova, Akcurun, Akhisar, Alaattin, Alahan, Alazı, Anayazı, Apaydın, Arpahan, Aşağıoba, Avsuyu, Aydınlıkevler, Barbaros, Biniciler, Bitiren, Bohşin, Bozhöyük, Büyükdalyan, Demirköprü, Derince, Dikmece, Doğanköy, Dutdibi, Ekinci, Gökçegöz, Gülderen, Günyazı, Güzelburç, Habib-İ Neccar, Hacı Ömer Alpagot, Haraparası, Hasanlı, İplik Pazarı, Kantara, Karaali Bölüğü, Karaali, Kardeşler, Karlısu, Kisecik, Kocaabdi, Küçükdalyan, Kuruyer, Kuzeytepe, Madenboyu, Mansurlu, Maraşboğazı, Maşuklu, Melekli, Meydan, Narlıca, Odabaşı, Oğlakören, Orhanlı, Ovakent, Paşaköy, Saçaklı, Saraycık, Şehitler, Serinyol, Şeyhali, Şirince, Sofular, Suvatlı, Tahtaköprü, Tanışma, Üçgedik, Ulucamii, Üzümdalı, Uzunaliç, Yaylacık, Yeni Camii, Yeşilova, Zülüflühan, Akasya, Akevler, Aksaray, Cebrail, Emek, General Şükrü Kanatlı, Saraykent, Ürgen Paşa, Bağrıyanık, Fevzi Çakmak, Gazi Paşa, Güllü Bahçe, Havuzlar, Kışla Saray, Kuyulu, Zenginler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Arsuz

Arsuz Çekicimiz Akçalı, Arpaçiftlik, Arpaderesi, Arpagedik, Aşağı Kepirce, Avcılarsuyu, Bey, Çetillik, Derekuyu, Gökmeydan, Gözcüler, Gülcihan, Hacıahmetli, Harlısu, Haymaseki, Helvalı, Hüyük, Işıklı, Kale, Karaağaç, Karagöz, Karahüseyinli, Kışla, Konacık, Kozaklı, Kurtbağı, Madenli, Nardüzü, Nergizlik, Pirinçlik, Tatarlı, Tülek, Üçgüllük, Uluçınar, Yukarıkepirce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Belen

Belen Çekicimiz Atik, Bakras, Benlidere, Çakallı, Çerçikaya, Cumhuriyet, Derebahçe, Fatih, Güzelyayla, Halilbey, İssume, Karapelit, Kıcı, Kömürçukuru, Müftüler, Muhlisali, Ötençay, Sarımazı, Şenbük bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Defne

Defne Çekicimiz Akdeniz, Aknehir, Armutlu, Aşağıokçular, Bahçeköy, Balıklıdere, Ballıöz, Bostancık, Büyükçat, Çardaklı, Çekmece, Çınarlı, Çökek, Değirmenyolu, Döver, Dursunlu, Elektrik, Gümüşgöze, Güneysöğüt, Hancağız, Harbiye, Hüseyinli, Karşıyaka, Koçören, Meydancık, Orhanlı, Özbek, Samankaya, Sinanlı, Subaşı, Sümerler, Tavla, Toygarlı, Turunçlu, Üzengili, Yeniçağ, Yeşilpınar bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Dörtyol

Dörtyol Çekicimiz Altınçağ, Çatköy, Çaylı, Kapılı, Karakese, Kışlalar, Konaklı, Kuzuculu, Numune Evler, Ocaklı, Özerli, Sanayi, Yeniyurt, Yeşil, Yeşilköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Erzin

Erzin Çekicimiz Aşağıburnaz, Bahçelievler, Başlamış, Cumhuriyet, Gökdere, Gökgöl, Hürriyet, İsali, İstiklal, Karamustafalı, Kızlarçayı, Kuyuluk, Mahmutlu, Mustafalı, Şükrü Paşa, Turunçlu, Yeni, Yeşiltepe, Yoncadüzü, Yukarıburnaz bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hassa

Hassa Çekicimiz 15 Kasım, Akbez, Akkülek, Aktepe, Ardıçlı, Arpalıuşağı, Aşağıkarafakılı, Bademli, Bintaş, Buhara, Çay, Çınarbaşı, Dedemli, Demrek, Derviş Paşa, Eğribucak, Gazeluşağı, Girne, Gülkent, Gülpınar, Güvenç, Hacılar, Haydarlar, Katranlık, Koruhüyük, Küreci, Mazmanlı, Sapanözü, Söğüt, Sugediği, Tepebaşı, Tiyek, Yeni, Yeniyapan, Yoluklar, Yukarıbucak, Yukarıkarafakılı, Yuvalı, Zeytinoba bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İskenderun

İskenderun Çekicimiz Azganlık Osb, Akarca, Akçay, Aşkarbeyli, Azganlık, Barbaros, Bekbele, Bitişik, Büyükdere, Çınarlı, Cırtıman, Cumhuriyet, Denizciler, Düğünyurdu, Hürriyet, Kaledibi, Karayılan, Kavaklıoluk, Kurtuluş, Orhangazi, Pirireis, Sarıseki, Savaş, Suçıkağı, Süleymaniye, Yenişehir, Gürsel, İsmet İnönü, Meydan, Mustafa Kemal, Numune, Pınarbaşı, Çay, Dumlupınar, Fatih Sultan Mehmet, Güzelçay, Modernevler, Muradiye, Sakarya, Yunus Emre, Barıştepe, Buluttepe, Esentepe, Gültepe, Kocatepe, Yıldırımtepe bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kırıkhan

Kırıkhan Çekicimiz 408 Evler, Abalaklı, Adalar, Alaybeyli, Alibeyçağıllı, Alparslan, Alsancak, Arkıtça, Attutan, Aydınlı, Aygırgölü, Bahçelievler, Balarmudu, Baldıran, Barbaros, Başpınar, Bektaşlı, Çamsarı, Çamseki, Camuzkışlası, Çankaya, Çataltepe, Ceylanlı, Çiloğlanhüyüğü, Cumhuriyet, Danaahmetli, Dedeçınar, Delibekirli, Demirkonak, Fatih, Gazi, Gölbaşı, Gültepe, Gündüz, Güventaşı, Güzelce, İçada, Ilıkpınar, İncirli, Kaletepe, Kamberlikaya, Kamışlar, Kangallar, Karaçağıl, Karadurmuşlu, Karaelmaslı, Karamağara, Karamankaşı, Karataş, Kazkeli, Kızılkaya, Kodallı, Kurtlusarımazı, Kurtlusoğuksu, Kurtuluş, Mahmutlu, Menderes, Mimar Sinan, Muratpaşa, Narlıhopur, Özkızılkaya, Özsoğuksu, Özyörük, Reşatlı, Saylak, Söğütlüöz, Sucuköy, Taşoluk, Topboğazı, Torun, Yalangoz, Yeni, Yılanlı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kumlu

Kumlu Çekicimiz Akkerpiç, Akkuyu, Akpınar, Aktaş, Batıayrancı, Cumhuriyet, Doğuayrancı, Fevzi Çakmak, Gökçeoğlu, Gülova, Hamam, Hatayhamamı, Kaletepe, Keli, Kırcaoğlu, Muharrem bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Payas

Payas Çekicimiz Çağlalık, Cumhuriyet, Fatih, İstiklal, Karacami, Karbeyaz, Karşı, Karşıosb, Kozludere, Kürtül, Sincan, Yenişehir, Yıldırım Beyazıt bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Reyhanlı

Reyhanlı Çekicimiz Adabucak, Ahmetbeyli, Akyayla, Alakuzu, Bağlar, Bahçelievler, Bayır, Beşaslan, Bükülmez, Çakıryiğit, Cilvegözü, Cüdeyde, Cumhuriyet, Davutpaşa, Değirmenkaşı, Esentepe, Fevzipaşa, Fidanlık, Gazimürseltepesi, Göktepe, Gültepe, Harran, Karacanlık, Karahüyük, Karasüleymanlı, Konuk, Kuletepe, Kumtepe, Kurtuluş, Kuşaklı, Mehmetbeyli, Mustafa Kemal, Nergizli, Oğulpınar, Öz Kurtuluş, Paşahüyük, Paşaköy, Pınarbaşı, Suluköy, Tayfursökmen, Terzihüyük, Üçtepe, Uzunkavak, Varışlı, Yeni, Yenişehir, Yeşilova bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Samandağ

Samandağ Çekicimiz Ataköy, Atatürk, Avcılar, Batıayaz, Büyükoba, Çamlıyayla, Çanakoluk, Cemal Gürsel, Ceylandere, Çiğdede, Çöğürlü, Çubuklu, Cumhuriyet, Değirmenbaşı, Deniz, Eriklikuyu, Fidanlı, General Şükrü Kanadlı, Gözene, Hıdırbey, Huzurlu, Kapısuyu, Karaçay, Koyunoğlu, Kurtderesi, Kuşalanı, Mağaracık, Meydan, Mızraklı, Seldiren, Sutaşı, Tekebaşı, Tomruksuyu, Uzunbağ, Vakıflı, Yaylıca, Yeni, Yeniköy, Yeşilada, Yeşilköy, Yeşilyazı, Yoğunoluk bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Yayladağı

Yayladağı Çekicimiz Arslanyazı, Aşağıpulluyazı, Aydınbahçe, Ayışığı, Bezge, Bozlu, Çabala, Çakı, Çaksına, Çamaltı, Çandır, Çatbaşı, Çayır, Denizgören, Dusduru, Eğerci, Görentaş, Gözlüce, Gürışık, Güveççi, Güzelyurt, Hisarcık, Karacurun, Karaköse, Kışlak, Kızılçat, Kösrelik, Kulaç, Kurtuluş, Leylekli, Olgunlar, Şakşak, Sebenoba, Şenköy, Sungur, Sürütme, Turfanda, Tutlubahçe, Üçırmak, Uluyol, Yalaz, Yayıkdamlar, Yenice, Yeşiltepe, Yoncakaya, Yukarıokçular, Yukarıpulluyazı bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Hatay Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım