(0541) 724 724 4

Rahmanlar Oto Çekici Kurtarıcı

Rahmanlar semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Rahmanlar Çekicimizi hemen yönlendirelim

Rahmanlar Çekici, Varsa Çözümde Her Zaman Vardır

Rahmanlar Çekici, hizmet sunduğumuz etkinlik alanlarımız; Araç Çekici, araç taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma gibi alanlarıyla faaliyet vermekteyiz. Araç sürücüleri, alınan vasıta çekici hizmetinin kaliteli, itimat edilir ve hassas hizmet anlayışını benimsemesi dışında ekonomik fiyatlarla hizmet sunmasını da bekler. Bu beklentilerini karşılamak üzere Rahmanlar Çekici ekiplerimiz iş başındadır. Araç taşıma ve otomobil kurtarma sektörü birçok firmanın yalnızca ticaretçi yaklaşım ile yürütülürken bizler bu hizmet anlayışının önüne geçmek amacıyla büyük çabalar sarf etmekteyiz. Bu Çabalarımız haliyle sizlerin memnuniyetiyle karşılık bulmaktadır. Rahmanlar Çekici fiyatlarını öğrenmek için telefon başında hazır beklemekte olan müşteri hizmetlerimiz personelimiz ile görüşmeye geçiniz. Gerekli olan adres, gidilecek mesafe ve taşıt modeli bilgi kapasitesi temsilcimize iletildikten sonra fiyat bilgisi sizlere hızlıca sunulur. Yol yardım ve vasıta aktarma işlemi hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız ve problemsiz seyahatler dileriz.  

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Rahmanlar Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Rahmanlar Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Rahmanlar Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Rahmanlar Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Rahmanlar Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Rahmanlar Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Rahmanlar Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Rahmanlar Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Rahmanlar Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım