(0541) 724 724 4

Tandır Oto Çekici Kurtarıcı

Tandır semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tandır Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tandır Çekici gerekli şartları barındıran tam donanımlı araç çekicileri ile ağır veya hafif araçlarınızı en uygun fiyatlarla istediğiniz noktaya taşır. Çoklu vasıta taşıma, kazalı vasıta taşıma gibi bütün olasılıklar düşünülerek, donatılmış araçları ile 7/24 oto kurtarma gereksinimlerini giderir. Yolda kalmış aracınıza en iyi çözümü Tandır Çekici sunar. Ustalarımız alanında uzman ve tecrübe sahibidir, ayrıca araçlarımız da teknolojik argümanlarla donatılmış olup sizlere en iyisini verebilmek adına hazır kıta beklemektedir.

Tandır Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Tandır Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Tandır Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Tandır Çekici, güven arıyorsanız yine Tandır Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Tandır Çekici uzun yıllar teknolojik araçları ve tecrübeli çalışanları ile bölgesinin her yerine 7/24 oto kurtarma ve çekici aynı zamanda sıfır araç taşıma hizmeti sunuyor.

Tandır Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 nolu hattan arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve taşıtınızın durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda oto kurtarma servisimizi yönlendirmektedir.

 Yolda kaldığınızda bizi arayın ki karşılaşabileceğiniz bir arıza veya kaza durumunda ihtiyacınıza uygun çözümü derhal sunalım. Uygun ücretlerle sizlere en güvenilir ve tercih edilir hizmeti veriyoruz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tandır Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım