(0541) 724 724 4

Öte Gövez Oto Çekici Kurtarıcı

Öte Gövez semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Öte Gövez Çekicimizi hemen yönlendirelim

Öte Gövez Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Öte Gövez Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Öte Gövez Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Öte Gövez Çekici, güven arıyorsanız yine Öte Gövez Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Aracınız ne olursa olsun ister binek ister ticari isterse karavan hatta tekne veya yat olsun farketmez karada olduğu sürece en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve en makul fiyatlı hizmeti Öte Gövez Çekici ailesinde bulacaksınız. 

Yoğun trafik iş stresi gibi nedenler zaten can sıkıcı bir Halide aştı. Bu olumsuz durumlara bir de araç arızaları eklenince çekilmez bir durum ortaya çıkar. Böyle durumları şansa bırakmak istemiyorsanız 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezi numaramızı her zamana yanınızda bulundurun.

Kaliteli hizmeti güven içinde aynı zamanda en ekonomik şekliyle alın. Uzman ekibimiz ve teknolojik araçlarımızla işi şansa bırakmayan bir firmayız. Yılların verdiği öz güven ve deneyimle dün olduğu gibi bugün ve yarında yanınızda Öte Gövez Çekici ailesi olacaktır.

Öte Gövez Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Öte Gövez Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Öte Gövez Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Öte Gövez Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Öte Gövez Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım