Hizmet Bölgelerimiz

Hacıbeyler Oto Çekici

Hacıbeyler Oto Çekici
Hacıbeyler Çekici, İşinizi Profesyoneller Yapsın

Hacıbeyler Çekici, oto kurtarma ve vasıta çekici, gibi yol yardım hizmetlerini profesyonel hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Hacıbeyler Çekici uzun yılların tecrübesi, siz müşterilerimize nitelikli hizmeti en makul fiyat politikasıyla birleştirmeyi sağlamış hem cebinizden hem de zamanınızdan tasarrufu amaçlamıştır.Hacıbeyler Çekici bütün araçlarınızın yol yardım problemlerine deva olacak tek adrestir. 7 gün 24 saat bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz. Yolda kalma derdine son, hayatın olumsuz şartlarından bundan sonra etkilenmeyeceksiniz. Hacıbeyler Çekici olarak deneyimli ekibimizle sizlere hizmet sunmaktan sevinç duyacağız. Bizleri müşteri hizmetleri numaramızdan arayıp nerede olduğunuzu ve aracınızın modelini bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hacıbeyler Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Hacıbeyler Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Hacıbeyler Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Hacıbeyler Çekici, güven arıyorsanız yine Hacıbeyler Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Hacıbeyler Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Hacıbeyler Çekici hizmet vermeye hazırdır.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4