(0541) 724 724 4

Keşci Oto Çekici Kurtarıcı

Keşci semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Keşci Çekicimizi hemen yönlendirelim

Keşci Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Keşci Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Keşci Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Keşci Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Keşci Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Keşci Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Keşci Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Keşci Çekici, güven arıyorsanız yine Keşci Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Keşci Çekici tercih edin kendinizi daha güvende hissedin. Bölgeyi tanıyan uzman ekiplerimiz hazır beklemektedir. Aracınız ile karşılaştığınız bir kaza, araç arızası vs. gereksinimi ve ya başka teknik problemler amacıyla hazırda beklemekte olan, işinde uzmanlaşmış ekibimiz en az sürede bulunduğunuz noktaya gelmektedir. Bunun için Keşci Çekici çağrı merkezini arayarak bulunduğunuz yeri ve aracınızın arıza veya kaza derecesini belirtmeniz yeterlidir. Bölgeyi iyi tanıyan ve hizmette sınır tanımayan araç çekici ve kurtarma ekibimiz tarafınıza yönlendirilir. Araç çekici uzmanlarımız bölgelerini iyi tanımaktadır ve bütün araç güzergâhlarına hâkim durumdadır. Bu amaçla çağrınız bize ulaştıktan sonra aracınıza uygun çekici hemen yola çıkar. Talep edilen bölgenin trafik yoğunluğu ve yol durumu göz önünde bulundurularak en kısa sürede beklenilen adrese ulaşır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Keşci Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım