(0541) 724 724 4

Gülübol Oto Çekici Kurtarıcı

Gülübol semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gülübol Çekicimizi hemen yönlendirelim

Gülübol Çekici otomobil taşıma ve çekme hizmetleri

Araçlarınız değişen koşullar karşısında umulmadık yerlerde arıza vererek can sıkıntısı bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlarda artık can sıkmaya gerek yok, yapmanız gereken aracınızı emniyetli bir yere alarak hemen Gülübol Çekici hizmetlerini aramak, bizimle işlemlerinizi güvenle ve uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Gülübol Çekici aynı zamanda araçlarınızın uzun veya kısa mesafe nakil hizmeti konusunda da yanınızdadır. Ayrıca Karavan taşıma gibi büyük araç nakil işlemleriniz için de biziler her zaman hazırız. Araç çekme, kurtarma kısaca yolda kaldığınızda sorununuz her ne olursa olsun çekici hizmetleri konusunda tecrübe sahibi Gülübol Çekici hizmetlerini arayabilirsiniz.

Gülübol Çekici uzun yıllar teknolojik araçları ve tecrübeli çalışanları ile bölgesinin her yerine 7/24 oto kurtarma ve çekici aynı zamanda sıfır araç taşıma hizmeti sunuyor.

Gülübol Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 nolu hattan arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve taşıtınızın durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda oto kurtarma servisimizi yönlendirmektedir.

 Yolda kaldığınızda bizi arayın ki karşılaşabileceğiniz bir arıza veya kaza durumunda ihtiyacınıza uygun çözümü derhal sunalım. Uygun ücretlerle sizlere en güvenilir ve tercih edilir hizmeti veriyoruz.

Gülübol Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Gülübol Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Gülübol Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Gülübol Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gülübol Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım