Hizmet Bölgelerimiz

Höbüloğlu Oto Çekici

Höbüloğlu Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Höbüloğlu Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Höbüloğlu Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Höbüloğlu Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Höbüloğlu Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Höbüloğlu Çekici hizmet vermeye hazırdır.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat Höbüloğlu Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 Höbüloğlu Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  Höbüloğlu Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4