(0541) 724 724 4

Y.Akcakese Oto Çekici Kurtarıcı

Y.Akcakese semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Y.Akcakese Çekicimizi hemen yönlendirelim

Zamanın Her Diliminde Tek Adres

Özellikle geceleri uzak mesafelerde ve otoyollar üzerinde aracınızın arıza nedeniyle hareket edemeyecek duruma gelmesi veya güvenli bir sürüş sağlayamadığınız zaman aracınızı uygun bir yere çekip gerekli önlemleri aldıktan sonra hemen Y.Akcakese Çekici hizmetini arayarak bulunduğunuz konumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Gece saatlerinde olması, yağmurlu veya karlı bir hava durumunun olması bizim için engel değildir. Sizler için 24 saat boyunca hizmet vermekte olan Y.Akcakese Çekici oto kurtarıcı hizmetlerimizi arayarak firmamızın uzman personeli size kısa sürede ulaşacaktır. Ayrıca aracınızın hangi türde bir arıza verdiğini bilmiyorsanız ve araç ile ilgili geniş bir bilgi sahibi değilseniz, bu gibi bir durumda aracın herhangi bir yerini açarak yanlış müdahalelerde bulunmamalı ve firmamızın sizlere uygun oto çekici hizmetini ulaştırmasını beklemelisiniz. Bu süreç sonrasında bulunduğumuz noktaya ulaşan Y.Akcakese Çekici araçlarımız aracınızı en sağlıklı şekilde çekici ile en yakında bulunan noktaya ulaştıracaktır.

Y.Akcakese Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Y.Akcakese Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Y.Akcakese Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Y.Akcakese Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Y.Akcakese Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Y.Akcakese Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Y.Akcakese Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Y.Akcakese Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Y.Akcakese Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım