(0541) 724 724 4

Ersil Oto Çekici Kurtarıcı

Ersil semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Ersil Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ersil Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Ersil Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Ersil Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Ersil Çekici, güven arıyorsanız yine Ersil Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Ersil Çekici olarak tecrübemize güveniyoruz ancak her şeye rağmen oluşabilecek kazalar içersinde her zaman tüm güvenlik önlemlerini düşünüp alıyoruz. Başka firmaların nasıl çalıştığı bizim açımızdan çok önemi yok ancak söz konusu siz değerli müşterilerimizse bize düşen sorumluluğun farkına sonuna kadar vararak hizmet sağlamaktayız. Sırf ticari kaygıyla para kazanma hırsıyla iş yapmayan Ersil Çekici önce hayat ve mutlu yüzleri hedefler sonra verdiği hizmetin karşılığında uygun bir ücret. Sizler de bu büyük ailede yer almak ve daima güvendiğiniz bir yerden oto çekici ve kurtarma hizmeti almak istiyorsanız tek adresiniz var o da Ersil Çekici.

Ersil Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Ersil Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Ersil Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Ersil Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Ersil Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım