(0541) 724 724 4

Kadı Kızı Oto Çekici Kurtarıcı

Kadı Kızı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kadı Kızı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Kadı Kızı Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Kadı Kızı Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Kadı Kızı Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Kadı Kızı Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Kadı Kızı Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Kadı Kızı Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Kadı Kızı Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Kadı Kızı Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Kadı Kızı Çekici her zaman kendine güvendiği gibi yıllar geçse de güvenini eksiltmeden üzerine sayenizde koyarak ilerlemektedir. Sorununuz her ne olursa olsun sektörden yetişmiş ve sektörün bütün inceliklerine vakıf personelimiz sizlere en makul çözümü sunacaktır.

İster kırsalda ister merkezde ister kış ister yağmur neden ne olursa olsun sizlere hizmet ulaştırmak adına aşamayacağımız bir neden olmamıştır. Kadı Kızı Çekici i aramanız durumunda yerinizi ve aracınızın modelini bizlere doğru şekilde paylaşmanız sizlere hizmet sağlamamız amacıyla yeterli olacaktır. Hem de bu verileri whatsapp uygulamasından da yapabilirsiniz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kadı Kızı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım