Hizmet Bölgelerimiz

Ortalıca Oto Çekici

Ortalıca Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Ortalıca Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Ortalıca Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Ortalıca Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Ortalıca Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Ortalıca Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Ortalıca Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Ortalıca Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

Ortalıca Çekici, yılların vermiş olduğu güvenle başarmış olduğumuz zorlu çalışmalarla kendimizi ispatlamış bir kuruluşuz. Bölgemizin tüm ücra köşesine kesintisiz oto çekici, ağır vasıta çekici, araç taşıma, araç kurtarıcı ve acil yol yardım hizmeti sağlamaktayız.

 Bu sektörün içinde yetişmiş deneyimli ekibimizle ve her türlü araç çekme donanımına sahip araçlarımız ile işimizin sorumluluğunu yerine getirmekteyiz. Sizlere kusursuz bir hizmet veren Ortalıca Çekici, ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe artan araç sayısı hali hazırda arızaları ve kazaları da beraberinde getirdi. Sektörümüzün yoğun oluşunun farkında olarak kalitemizden asla ödün vermedik. Hizmet kalitemiz sizleri memnun etmesinin yanında ücretlerimizle de tasarruflarınızı artırabilirsiniz. Unutmayın ki kalite sözle değil icraatla olur denemeden asla bilemezsiniz biz Ortalıca Çekici olarak iddialıyız

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4