Hizmet Bölgelerimiz

Yavuzselim Oto Çekici

Yavuzselim Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Yavuzselim Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Yavuzselim Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Yavuzselim Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Yavuzselim Çekici başarısının en büyük sebebi firmamızın kendisine olan inancıdır.  Firmamız bölgesinde her türlü araca hizmet sağlamaktadır. İster ağır vasıta isterse ticari veya binek araçlarınız olsun Yavuzselim Çekici için farketmez. Yavuzselim Çekici firmamız uzun yıllardır kazandığı tecrübesiyle sizlere uzun yıllar hizmet vermektedir. Her ne kadarda oto çekici ve kurtarma işi yapan binlerce firma varsa da Yavuzselim Çekici in diğer firmalardan farkı müşterilerinin ne istediğini bilmekten geçmektedir. Oto çekici ve kurtarma işi uzman bir personelin deneyimine dayalı bir iştir. Yavuzselim Çekici sırf para kazanmak için iş yapmaz para kazanmak anlık ama memnuniyet ve fayda oluşturmak bir firmanın devamlılığını sağlayan temel unsurdur. Bizler de size her türlü yol yardım ve oto çekici hizmetini vermek adına 7/24 hazır beklemekteyiz. İsteğimiz hiçbir zaman yolda kalmamanız ancak kalırsanız da Yavuzselim Çekici her zaman yanınızda.  Bu işi mutlaka işini iyi yapan profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir.

Yavuzselim Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yavuzselim Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yavuzselim Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yavuzselim Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Yavuzselim Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4