Hizmet Bölgelerimiz

Yuvalı Oto Çekici

Yuvalı Oto Çekici

Yuvalı Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Yuvalı Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Yuvalı Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Yuvalı Çekici, güven arıyorsanız yine Yuvalı Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Yuvalı Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yuvalı Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yuvalı Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yuvalı Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Yuvalı Çekici firmamız yıllardır kalitesinden ve politikasından hiç bir şekilde taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Yuvalı Çekici bizleri tercih eden hiç bir otomobil sahibini zor halde bırakmadan bugünlere kadar oto çekici ve kurtarma desteği vermiş ve firmasını parmakla gösterilebilen bir noktaya taşımayı başarmıştır.

Uygulamış olduğumuz oto çekici fiyatları olabilecek en ekonomik fiyatlardır.  Ancak fiyatları belirleyen en mühim faktör aracın hangi noktadan alınacağından ziyade hangi noktaya teslim edileceği ile ilgilidir.

Bunun için Yuvalı Çekici çağrı merkezini aradığınızda kısa detayları çalışanlarımızla paylaşmanız sonucunda sizlere en makul fiyatlar söylenecektir.  İyi yolculuklar dileriz.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4