(0541) 724 724 4

Serdar Oto Çekici Kurtarıcı

Serdar semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Serdar Çekicimizi hemen yönlendirelim

Serdar Çekici ekipleri profesyonel vasıtaları teknolojik donanıma sahip güler yüz ve ilgi ile sizleri karşılayan çağrı merkezi ile sizlere en sıcak hizmeti sunmaktadır. Serdar Çekici çağrı merkezimize gelen talebinizi personelimiz hemen değerlendirerek sizlere en uygun aracı bulunduğunuz noktaya doğru yönlendirilir. Sizler bu durumda aracınızı emniyetli bir bölgeye alıp gelen yardımı bekleyiniz. Bilmeden yapacağınız bir uğraş aracınıza kalıcı ve ağır hasarlar bırakabilir ve daha fazla masraf çıkartır. Bizlere 7/24 arayabileceğiniz 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz

Serdar Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Serdar Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Serdar Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Serdar Çekici, güven arıyorsanız yine Serdar Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Günlük yaşantıda araç sürücülerinin başına pek çok olumsuzluk gelebiliyor.

Bu olumsuz zaman meydana gelen arızaları kendi imkânları ile çözemeyecek olan sürücüler en yakın oto çekici için, Serdar Çekici servisimizi arayabilirler.

 Bölgemiz geneli için gece gündüz demeden, her türlü oto kurtarıcı, 7/24 vasıta çekici, vasıta nakliyesi, kamyon taşıma ve yol yardım işlemleri bu sektöre yıllarını vermiş, Serdar Çekici in deneyim sahibi ekipleri aracılığı ile yapılır.

Oto kurtarıcıya gereksiniminiz varsa müşteri temsilcilerimize derhal ulaşabilirsiniz.  Oto Kurtarma İhtiyaçlarınızda En Hızlı, En güvenli, En Ekonomik Çözümler Serdar Çekici de bulabilirsiniz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Serdar Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım