(0541) 724 724 4

Körfez Oto Çekici Kurtarıcı

Körfez ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Körfez Çekicimizi hemen yönlendirelim

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önde tutarak memnuniyetinizin de kalıcı garantisini sizlere vermektedir.  Körfez Çekici olarak hem kaliteli hem de en uygun fiyatlarla faydalanacağınız hizmetlerimiz, aracınızın güvenilir bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmasını garanti altına alır. Olası kaza durumlarında ya da aracınızda yaşayabileceğiniz başkaca problemler karşısında Körfez Çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bölgemiz dâhilinde telefonunuzun çekim gücünün bulunduğu ve bizlere ulaşabildiğiniz bütün noktalarda sizlere hizmetlerimizi sunmaktan sevinç duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Hava koşulları ne olursa olsun Körfez Çekici için hiç farketmez. 7 gün 24 saat Oto Kurtarma ve Yol Yardım Hizmeti veren Körfez Çekici profesyonel personeli ve teknolojik araçları ile hizmetinizdedir. Oto çekici ve kurtarma sektöründe öncü firmalar arasında bulunan Körfez Çekici yılların verdiği deneyim ile güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir. Körfez Çekici işçilikte her zaman kaliteye sahip olup bunu kurmuş olduğu tecrübeli ekibine borçludur. Sizleri memnun etmek adına devamlı daha iyisini aramaktayız. Firmamız aynı ölçüde ücret konusu ile ilgili de en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmeti sunup ücretlerle sıkmayan sektörde sayılı firmalardanız Köklü bir aileden hizmet aldığınızı bilerek içiniz daha da rahatlayacaktır. Çünkü araçlarınızın kurtarılma veya çekilmesi esnasında tecrübeli olmayan alanında uzman olmayan ekiplerle çalışmak sizlere daha da zarar verecektir. Unutmayın ki ucuzdan pahalısı yoktur diye bir deyiş vardır halk arasında. Bizler sektörde ne kadar uygun fiyatlara çalışsak da sizlere kaliteli hizmetin anahtarını sunuyoruz. Tercih yine de siz değerli müşterilerimizin. Biz her zaman burada bekliyor olacağız.

Körfez Çekici tercih edin kendinizi daha güvende hissedin. Bölgeyi tanıyan uzman ekiplerimiz hazır beklemektedir. Aracınız ile karşılaştığınız bir kaza, araç arızası vs. gereksinimi ve ya başka teknik problemler amacıyla hazırda beklemekte olan, işinde uzmanlaşmış ekibimiz en az sürede bulunduğunuz noktaya gelmektedir. Bunun için Körfez Çekici çağrı merkezini arayarak bulunduğunuz yeri ve aracınızın arıza veya kaza derecesini belirtmeniz yeterlidir. Bölgeyi iyi tanıyan ve hizmette sınır tanımayan araç çekici ve kurtarma ekibimiz tarafınıza yönlendirilir. Araç çekici uzmanlarımız bölgelerini iyi tanımaktadır ve bütün araç güzergâhlarına hâkim durumdadır. Bu amaçla çağrınız bize ulaştıktan sonra aracınıza uygun çekici hemen yola çıkar. Talep edilen bölgenin trafik yoğunluğu ve yol durumu göz önünde bulundurularak en kısa sürede beklenilen adrese ulaşır.


Körfez Çekici Hizmet Bölgeleri

17 Ağustos

17 Ağustos Çekici müşteri memnuniyetini amaç edinmiş ve hizmet anlayışını bu düşünceyle gören bir hizmet sunmaktadır. 7gün 24 saat güler yüzlü personelimizle sorunsuz hizmet veriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde iletişime geçmeyi unutmayınız.

Agah Ateş

Özellikle istenmeyen saatlerde kırsal alanlarda veya otoyollar üzerinde aracınız arıza yapabilir. Sizlerde Agah Ateş Çekici olarak bizleri arayın yolda istenmeyen durumlarla karşılaşmayın.

Alihocalar

Alihocalar Çekici olarak güvenilir hizmet ve uygun fiyatlar için teklif alabilirsiniz. Bölgemiz dâhilinde her noktaya hizmet veriyoruz. 7/24 güvenilir hizmet için Alihocalar Çekici i arayınız.

Atalar

Atalar Çekici olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile bölgemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü hasarlı veya arızalı araçlarınıza servis hizmetimiz mevcuttur. Konu ne olursa olsun taşımak varsa Atalar Çekici birinci adresiniz.

Barbaros

Barbaros Çekici olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile sektörde yer edinmiştir. 7/24 güler yüzlü ve sorunsuz hizmet veriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde bizlerle iletişim kurarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Belen

Yolda kalmaya son! Akü bitmesi, benzin bitmesi, veya çeşitli arızaların nüksetmesi fark etmez Belen Çekici sizleri her durumda çekip çıkartır Siz de 7gün 24 saat çalışan Belen Çekici arayarak hizmet alabilirsiniz.

Cuma

Cuma Çekici olarak bölgesine hakim profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Araçlarımız günümüze uygun donanımlara sahip şoförlerimizde bir okadar hızlı ve güvenlik önlemlerine riayet eden kişilerdir. Yıllardır ayrıcalıklı yönlerimizle sektörde öne çıkmış olmakla beraber sizlerin memnuniyetiyle bunu pekiştirmenin mutluluğu içindeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Cumhuriyet

Korfez Cumhuriyet Çekici akü bitmesi,, lastik arızası, yakıt ikmali veya nedenini bilemediğiniz arızalar gibi durumlarda Korfez Cumhuriyet Çekici ulaştığınızda gerekli desteği alabilirsiniz. Sağlamaya çalıştığımız hizmet %100 müşteri memnuniyeti odağında kuruludur.

Çamlıtepe

Çamlıtepe Çekici olarak, sektörde edindiğimiz tecrübemizle gelişen teknolojiyi birleştirerek sizlere kusursuz hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu hizmetten yararlanmanız için hemen Çamlıtepe Çekici çağrı merkezini arayın.

Dere

Dere Çekici sizere evinizdeki huzuru sağlayacak bir hizmetle karşılar. Yolda kalmaya son veren aile dostunuz ve kaliteli hizmet veren bir kuruluşa ihtiyacınız varsa hemen arayın 0541 724 724 4. Yolda kalmaya son veren hizmet Dere Çekici

Dikenli

Dikenli Çekici yollarda kalan araçlarınızı taşıdığı gibi tekne taşıma işini de yılların deneyiminden aldığımız güçle itinayla sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz sizin için devam edecektir.

Elmacık

Yolda kalmaya son! Akü bitmesi, benzin bitmesi, veya çeşitli arızaların nüksetmesi fark etmez Elmacık Çekici sizleri her durumda çekip çıkartır Siz de 7gün 24 saat çalışan Elmacık Çekici arayarak hizmet alabilirsiniz.

Esentepe

Yılların emeğiyle harmanlanmış Esentepe Çekici yolda kalan tüm araçları çekip çıkarır. Arayın zor gününüzde de yanınızda olalım.

Fatih

Alanında uzman profesyonel ekibimizle Fatih Çekici olarak taşıdığımız tüm araçları güvenli bir şekilde tüm sorumluluklarımızın farkında olarak sizi gideceğiniz yere ulaştırıyoruz. Bizi aradığınız anda size hizmet vermek için yola çıkıyoruz. Biz sizi taşırken siz tasa etmeyin.

Güney

Güney Çekici olarak sizlere hizmette bir sınır tanımıyoruz. Doğal koşulların yanında zamanla da yarışmaktayız. Güvenli hizmeti en hızlı ve makul fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Hacı Akif

Araç çekici ve kurtarıcı sektöründe faaliyet gösteren Hacı Akif Çekici firmamız, teknolojiyi daima yakından takip ederek alanda en iyisini verebilmek için devamlı çaba sarf etmektedir. İhtiyaçlarına en hızlı çözümü ve en uygun fiyat avantajları ile siz müşterilerimize destek olmaya devam ediyor.

Hacı Osman

Güven Sadakat ve işine saygı ile hizmet eden bir firma arıyorsanız Hacı Osman Çekici doğu adresiniz. Uzman kadrosuyla her daim yanınızda. Sizler arayın Hacı Osman Çekici çeksin.

Himmetli

Araç çekici ve kurtarıcı sektöründe faaliyet gösteren Himmetli Çekici firmamız, teknolojiyi daima yakından takip ederek alanda en iyisini verebilmek için devamlı çaba sarf etmektedir. İhtiyaçlarına en hızlı çözümü ve en uygun fiyat avantajları ile siz müşterilerimize destek olmaya devam ediyor.

İlimtepe

İlimtepe Çekici anlık bir kuruluş değil daima kaliteli hizmeti amaçlayan ve yapan bir kuruluştur. Verilen hizmetin karşılığında alınan memnuniyet ölçüsü kadar iyisinizdir. Arayın sizlerde bu memnuniyete sahip olun.

Kalburcu

Kalburcu Çekici akü bitmesi,, lastik arızası, yakıt ikmali veya nedenini bilemediğiniz arızalar gibi durumlarda Kalburcu Çekici ulaştığınızda gerekli desteği alabilirsiniz. Sağlamaya çalıştığımız hizmet %100 müşteri memnuniyeti odağında kuruludur.

Karayakuplu

Karayakuplu Çekici olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile sektörde yer edinmiştir. 7/24 güler yüzlü ve sorunsuz hizmet veriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde bizlerle iletişim kurarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kışladüzü

Kışladüzü Çekici yol yardımı ihtiyaç olması durumunda imdada koşan uzman bir firmadır. Tüm araçlara yol yardım, araç kurtarma ve oto çekici hizmetimiz, 365 gün 24 saat hizmet vermekte ve en zor anınızda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kirazlıyalı

Kirazlıyalı Çekici hizmetlerinde profesyonel tecrübeli ve alanında uzman ekibimiz çok önemli bir yere sahiptir sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden sizlerin yardımına koşuyoruz. Hemen arayın.

Kutluca

Kutluca Çekici olarak bölgesine hakim profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Araçlarımız günümüze uygun donanımlara sahip şoförlerimizde bir okadar hızlı ve güvenlik önlemlerine riayet eden kişilerdir. Yıllardır ayrıcalıklı yönlerimizle sektörde öne çıkmış olmakla beraber sizlerin memnuniyetiyle bunu pekiştirmenin mutluluğu içindeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kuzey

Kuzey Çekici olarak temel ilkelerimizden taviz vermeden çıktığımız bu yolda, sizlerin zor durumlardan her daim kurtardık halen de bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz. İnsanların birbirine olan güveninin sarsıldığı şu zor günlerde, zor anlarınızın ve araçlarınızın kurtarıcısı olmayı hedefliyoruz. Sizde Kuzey Çekici tercih edin yolda kalmayın ve aldanmayın.

Mimar Sinan

Mimar Sinan Çekici ekonomik, hızlı çekici ve deneyimli elemanlarıyla araç çekici hizmetlerinin bir numaralı adresi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Denemeden asla bilemezsiniz. Haydi, geç kamadan arayın yardım alın.

Osmanlı

Osmanlı Çekici sen neredeysen biz oradayız! Yolda kaldığında çağrı merkezimizden bizlere ulaşın, size en yakında bulunan çekicimizi hemen yönlendirelim.

Sipahiler

Hizmette sınır tanımayan Sipahiler Çekici, müşteri potansiyeli yüksek taşıma kaskolu hizmeti, Güler yüzlü personeli ile her zaman yanınızda. Sipahiler Çekici ailenizden biri.

Şemsettin

Şemsettin Çekici sizlere hizmetleriyle doğru, kendinden emin ve kaliteyi sağlamaktadır. Sektörde çekici ve oto kurtarma alanında firmalar çoğalsa da Şemsettin Çekici in yeri doldurulamaz. Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatları işin uzmanından isteyin.

Yavuz Sultan Selim

Yol yardımı mı lazım, Kaza mı oldu yoksa yakıtınız mı bitti hiç dert değil. Sizleri Yavuz Sultan Selim Çekici olarak bu sorunlardan kurtarıyoruz haydi! Biz telefonun diğer ucundayız.

Yeniyalı

Kalitesinden ödün vermeden ekonomik bir hizmet arıyorsanız Yeniyalı Çekici 7/24 hizmetinizdedir. Saat ayırt etmeksizin arayabilirsiniz.

Yukarı Hereke

Beklenmeyen durumlarla karşılanması durumlarda Yukarı Hereke Çekici size en kısa zamanda uygun bir çözüm üretir. Zamandan ve fiyattan tasarruf etmek için bizleri tercih ediniz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Körfez Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım