(0541) 724 724 4

Hacı İshak Oto Çekici Kurtarıcı

Hacı İshak semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Hacı İshak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Hacı İshak Çekici, İhtiyacınız İçin Günün Her Saatinde Hazır

Hacı İshak Çekici, oto çekici ve kurtarma; kendini bilen, işine sadık, tecrübeli ve profesyonel ekibinin yanı sıra teknolojik vasıtalardan oluşmuş bir firmadır. Bu hizmetleri sunarken kullandığımız araçlar, çağdaş dizaynları yanı sıra bakımları da periyodik olarak yapılmış vasıtalardan oluşmaktadır. Şoförlerimiz ise bölümünde uzman, hizmet kalitesine vakıf, profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.  Hacı İshak Çekici ekibiyle siz müşterilerimize en temiz hizmeti sunar. İşinin ehli şahıslardan donatılmış firmamız ile araçlarınız çekilirken olumsuz bir problem yaşamazsınız.  Araçlarınız Hacı İshak Çekici güvencesiyle aracınız bulunduğu noktadan alınarak, sizin istediği noktaya ulaştırılmaktadır. Sizlere düşen 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile irtibata geçip bulunduğunuz yerin bilgilerini iletmeniz yeterli olacaktır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Hacı İshak Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Hacı İshak Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Hacı İshak Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Hacı İshak Çekici bugün bu noktaya rastlantısal olarak gelmedi. Bir firmanın inancı o firmaya bağlı olan unsurlarıyla karşılanır. Teknolojik araçlarımız ve donanımları ve uzman bir ekipten oluşan firmamız sizlerin memnuniyetini de yanına alarak büyümektedir. Yolda kaldığınız andan itibaren Hacı İshak Çekici i aramanız sizlere sunacağımız hizmet kalitesini artırmak ve zaman kaybetmemek adına çok önem arz etmektedir. Ücretleri düşünerek hareket etmeyiniz. Şunu unutmayın her durumun kendine özgü bir iş yükü mevcuttur. İşte bu zamanda sizlere en ekonomik hizmeti kaliteyle, güvenle harmanlayarak sunan Hacı İshak Çekici firması olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Hacı İshak Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım