(0541) 724 724 4

Yörükoğlu Oto Çekici Kurtarıcı

Yörükoğlu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yörükoğlu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Yörükoğlu Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Yörükoğlu Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Yörükoğlu Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Yörükoğlu Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Yörükoğlu Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Yörükoğlu Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Yörükoğlu Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Ticari kaygılarla iş yapan birçok firma ayakta kalamamıştır. Öncelik müşteri memnuniyeti olan Yörükoğlu Çekici firması sizlerin sayesinde uzun yıllar hizmet etmiş ve etmeye de devam ediyor. Yörükoğlu Çekici aynı zamanda sizlerin yardımına hızlı bir şekilde ulaşır ve aracınıza başka hasar vermeden güvenle taşır. Hali hazırda oto kurtarıcı fiyatları aracın ve olayın durumuna göre değişiklik arz etse de Yörükoğlu Çekici sizlere asla fahiş fiyatlar sunmaz. Prensibimiz en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak, müşteri memnuniyetini daim kılmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere her zaman kaliteyi sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yolda kalmanızı asla istemeyiz Yörükoğlu Çekici i tercih edin memnun kalın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yörükoğlu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım