(0541) 724 724 4

İzzettinköy Oto Çekici Kurtarıcı

İzzettinköy semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İzzettinköy Çekicimizi hemen yönlendirelim

İzzettinköy Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. İzzettinköy Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. İzzettinköy Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca İzzettinköy Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan İzzettinköy Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

İzzettinköy Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun İzzettinköy Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  İzzettinköy Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. İzzettinköy Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat İzzettinköy Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 İzzettinköy Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  İzzettinköy Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İzzettinköy Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım