(0541) 724 724 4

Veli Oto Çekici Kurtarıcı

Veli semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Veli Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Veli Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Veli Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Veli Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Veli Çekici oto çekici alanında yılların verdiği tecrübeyle sizlere hayır diyemeyeceğiniz fiyatlarla hizmet sunar. Yılların birikimi araçlarınızın hassas taşınması açısından da çok önemlidir. Çünkü oto çekici araç sürücülerinin her türlü arazi koşullarıyla baş edebilecek ve hizmet ettiği kentteki yolları avucunun içi gibi bilecek düzeyde deneyimli ve eğitimli olması gerekmektedir. Araçlarınızı kurtaracak çekicilerin her vasıta modeline makul büyüklükte ve güvenilir vasıta taşıma şartlarını barındırması gerekmektedir. Bu şartların ne denli ve önemli olduğunun bilincinde olan Veli Çekici yıllardır aynı çizgisini korumaktadır. Bahsedilen unsurları taşımayan ikinci sınıf oto kurtarıcı ve vasıta çekici firmaları ile çalışmayınız. Sizin, kullandığınız taşıtın ve trafikteki diğer kişilerin güvenliği bakımından detaylar büyük ehemmiyet taşımaktadır. Veli Çekici fiyatları bakımından da cep dostu bir firmadır.

Veli Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Veli Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Veli Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Veli Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Veli Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Veli Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım