(0541) 724 724 4

Topaç Oto Çekici Kurtarıcı

Topaç semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Topaç Çekicimizi hemen yönlendirelim

Topaç Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Topaç Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Topaç Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Topaç Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Topaç Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Topaç Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Topaç Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Topaç Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Topaç Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

Topaç Çekici, yılların vermiş olduğu güvenle başarmış olduğumuz zorlu çalışmalarla kendimizi ispatlamış bir kuruluşuz. Bölgemizin tüm ücra köşesine kesintisiz oto çekici, ağır vasıta çekici, araç taşıma, araç kurtarıcı ve acil yol yardım hizmeti sağlamaktayız.

 Bu sektörün içinde yetişmiş deneyimli ekibimizle ve her türlü araç çekme donanımına sahip araçlarımız ile işimizin sorumluluğunu yerine getirmekteyiz. Sizlere kusursuz bir hizmet veren Topaç Çekici, ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe artan araç sayısı hali hazırda arızaları ve kazaları da beraberinde getirdi. Sektörümüzün yoğun oluşunun farkında olarak kalitemizden asla ödün vermedik. Hizmet kalitemiz sizleri memnun etmesinin yanında ücretlerimizle de tasarruflarınızı artırabilirsiniz. Unutmayın ki kalite sözle değil icraatla olur denemeden asla bilemezsiniz biz Topaç Çekici olarak iddialıyız

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Topaç Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım