(0541) 724 724 4

Karaaslan Oto Çekici Kurtarıcı

Karaaslan semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Karaaslan Çekicimizi hemen yönlendirelim

Karaaslan Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Karaaslan Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Karaaslan Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Karaaslan Çekici, güven arıyorsanız yine Karaaslan Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Karaaslan Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Karaaslan Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Karaaslan Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Karaaslan Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

Aracınız ne olursa olsun ister binek ister ticari isterse karavan hatta tekne veya yat olsun farketmez karada olduğu sürece en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve en makul fiyatlı hizmeti Karaaslan Çekici ailesinde bulacaksınız. 

Yoğun trafik iş stresi gibi nedenler zaten can sıkıcı bir Halide aştı. Bu olumsuz durumlara bir de araç arızaları eklenince çekilmez bir durum ortaya çıkar. Böyle durumları şansa bırakmak istemiyorsanız 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezi numaramızı her zamana yanınızda bulundurun.

Kaliteli hizmeti güven içinde aynı zamanda en ekonomik şekliyle alın. Uzman ekibimiz ve teknolojik araçlarımızla işi şansa bırakmayan bir firmayız. Yılların verdiği öz güven ve deneyimle dün olduğu gibi bugün ve yarında yanınızda Karaaslan Çekici ailesi olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Karaaslan Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım