(0541) 724 724 4

Kıranboğaz Oto Çekici Kurtarıcı

Kıranboğaz semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kıranboğaz Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kıranboğaz Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Kıranboğaz Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Kıranboğaz Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Kıranboğaz Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Kıranboğaz Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

Kıranboğaz Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Kıranboğaz Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Kıranboğaz Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Kıranboğaz Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Kıranboğaz Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Kıranboğaz Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Kıranboğaz Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Kıranboğaz Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kıranboğaz Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım