(0541) 724 724 4

Tatlıcak Oto Çekici Kurtarıcı

Tatlıcak semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tatlıcak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tatlıcak Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Tatlıcak Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Tatlıcak Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Tatlıcak Çekici, güven arıyorsanız yine Tatlıcak Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Tatlıcak Çekici çağrı merkezimizi yol yardım, araç taşıma, otomobil nakliyesi, araba çekici işleriniz amacıyla 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yılların birikimi ve sektörde başarıyla kat edilen yollar bizim en büyük sermayemiz ve gurur kaynağımızdır.  Tatlıcak Çekici yeni yılın gelmesi ile beraber pek çok hizmette fiyat artışı gözlemlenmesine rağmen bizler en ekonomik hizmet vermek için her zaman iddialı olduk yinede iddialıyız. Piyasaların bir hayli hareketlenmesi oto çekicisine gereksinimi olan sürücüleri düşündürmeye başlasa da Tatlıcak Çekici evvela müşterilerini düşünüyor.

Araç çekici fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz, bulundukları yeri, aracının son durumunu ve gidilecek adresi bizlere iletirse, makul fiyatlarımız kendine sunulur.

Tatlıcak Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Tatlıcak Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Tatlıcak Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Tatlıcak Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tatlıcak Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım