(0541) 724 724 4

Aslanlı Oto Çekici Kurtarıcı

Aslanlı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Aslanlı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Vakit Kaybetmeden Yol Yardımı Alın

Aslanlı Çekici, alanında deneyimli çalışanları ve son teknoloji araçları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yorulmak bilmeden tüm müşterilerimizi ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Talebe göre 7/24 saat kurtarıcı hizmeti ya da sıfır araç transferi ve çoklu araç taşıma hizmeti de profesyonel ekibimizle sunuyoruz. İhtiyacınız olan her yerde araç filomuzla devriye gezmekteyiz. Acil oto kurtarma yardımı almak için çağrı merkezimizi hemen arayın. İdeal, ekonomik ve kesintisiz araç çekici hizmeti için en doğru tercih Aslanlı Çekici ailesidir. Müşteri temsilcilerimize (0541) 724 724 4 numaradan ulaşarak bulunduğunuz adresi, aracın modelini ve geçirdiğiniz arıza durumunu bildirmeyi unutmayın! Bu en doğru çekici seçeneklerini belirleyip yardımınıza gelebilmemiz için önemlidir.

Aslanlı Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Aslanlı Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Aslanlı Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Aslanlı Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Aslanlı Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Aslanlı Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Aslanlı Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Aslanlı Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Aslanlı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım