(0541) 724 724 4

Büyükziyaret Oto Çekici Kurtarıcı

Büyükziyaret semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Büyükziyaret Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Büyükziyaret Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Büyükziyaret Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Büyükziyaret Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Büyükziyaret Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Büyükziyaret Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Büyükziyaret Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Büyükziyaret Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

Seyir esnasında ister kısa zamanlı isterse uzun yolculuklarda aracınızın arıza yapması olası bir durumdur.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda sakin olmalısınız ve aracınızı uygun bir yere alarak öncelikle güvenliğinizi sağlamalısınız. Sizler ne kadar uzak mesafede olursanız olun Büyükziyaret Çekici sizlere her zaman her yerde hizmet vermektedir.

Arayın sizlere kısa sürede ulaşalım ve zor durumdan çekip çıkaralım.  Büyükziyaret Çekici yılların birikimi ve tecrübesiyle işinizi en sağlam ve en uyguna yaprak sizlerin mutluluğunu daim kılmaktadır.

Sektörde birçok firmanın olması rekabeti doğurduğu gibi kaliteli işçiliğinde ön plana olmasını sağlamıştır. Çünkü merdiven altı tabir edilen firmaların sizlere sunmuş olduğu hizmet adı altındaki işlemlerden daha fazla zarar görme olasılığınız vardır. Bu hataya düşmemek adına Büyükziyaret Çekici ile iletişime geçin her alanda rahat edin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Büyükziyaret Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım