(0541) 724 724 4

Aşa Oto Çekici Kurtarıcı

Aşa semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Aşa Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aracınızın sorunu her ne olursa olsun sorun anında Aşa Çekici servisini arayabilirsiniz. Aşa Çekici sektördeki firmalar arasında güvenilir ve saygın bir yere sahip olan tek oto kurtarma firmasıdır. Firmamız bünyesinde ayrıca oto taşıma ve karavan taşıma gibi işlemleri de yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımları, araç arızasına uygun gerekli tüm ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlarımız göz önünde bulundurulduğunda hiç düşünmeden Aşa Çekici firmasını tercih edebilirsiniz. Bizi aradığınızda muhakkak konumunuzu iyi belirtmeniz ayrıca aracınızın cinsini söylemeniz önem arz etmektedir. Bulunduğunuz bölge ile gidilecek bölge arasındaki uzaklık ve arazinin şartları sizlere en uygun çekiciyi yönlendirilmesi açısından önemlidir.

Aşa Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Aşa Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Aşa Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Aşa Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Aşa Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Aşa Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

Aşa Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz Aşa Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine Aşa Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Aşa Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım