Hizmet Bölgelerimiz

Şatören Oto Çekici

Şatören Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Şatören Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Şatören Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Şatören Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Şatören Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Şatören Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Şatören Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Şatören Çekici, güven arıyorsanız yine Şatören Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Araç çekici ve oto taşıma hizmeti gerektiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Şatören Çekici sizlere en iyisini sunmak adına gece gündüz çalışmaktadır.

 Aracınızla nerede kalmış olursanız olun, Şatören Çekici i arayın. Ekiplerimiz sektörden gelme iyi eğitim almış bu işten ekmek yiyen tecrübeli şahıslardan oluşmaktadır. Zorlu yol koşulları dinlemeden,  sizlerden gelen bilgiler neticesinde ekiplerimiz araç seçimini yaparak sizlere kısa sürede ulaşım sağlar.

Ücretlerimizden de bahsedecek olursak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi bakımından istenilen fiyatlar sektörde de araştırma yaparsanız göreceksiniz çok düşük miktarlardadır. Şatören Çekici firmasının önceliği sizleri memnun etmektir. İyi yolculuklar dileriz.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4