Hizmet Bölgelerimiz

100. Yıl Oto Çekici

100. Yıl Oto Çekici

Hasar almış veya herhangi bir nedenden dolayı zarar gören araçlara 100. Yıl Çekici müdahale ederek sizleri can sıkıcı bir durumdan memnuniyetinizi sağlayarak kurtarır. Şunun unutulmaması gerekir ki sektörde çalışan firma sayısı çok fazla dolayısıyla oto çekici ve kurtarma hizmeti verebilmek için gerekli şartların da sağlanması ve belgelerin tam olması gerekir. 100. Yıl Çekici olarak bu yükümlülükleri sağladığımız gibi çalışanlarımızda sektörde yetişmiş uzman kişilerdir. Fiyat politikamız olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz bu hizmeti de uygun fiyatlarla veriyoruz. Sabit bir fiyat şuan veremeyiz çünkü mesafe, aracınızın durumu ve konumu gibi etmenler bu ücretlerin oluşmasında rol oynar.

100. Yıl Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. 100. Yıl Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek 100. Yıl Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da 100. Yıl Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

100. Yıl Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. 100. Yıl Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. 100. Yıl Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. 100. Yıl Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4