(0541) 724 724 4

Gevaş Oto Çekici Kurtarıcı

Gevaş ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gevaş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Gevaş Çekici ve Gevaş Kurtarıcı Hizmeti Almak İçin Hemen Arayın.. Gevaş Ve Tüm Semtlerinde Oto Kurtarma, Araç Çekici Ve Yol Yardım Hizmeti Vermekteyiz. Yolda Kaldım Çekici Nerde Derdi Sona Erdi. Şimdi Gevaş Çekici Arayın Sınırsız Hizmetten Faydalanın. Firmamız Sizin için 7/24 Açıktır. İşinde Uzman Çekicilerimiz ile araçlarınız sorunsuz teslim edilir. Merkez Santral Olarak Hizmet Birimimiz Antalya İlindedir. Santralimizi Aradığınızda Bulunduğunuz İl ve İlçe yi söylemeniz yeterlidir. Sizi en geç iki dakika İçersinde Gevaş Çekici Bölge Sorumlusu Arayarak Detaylı Olarak Bilginizi Alır. Size En Yakın Çekiciyi en kısa sürede Yönlendirir.
 
Gevaş Oto Kurtarıcı
 
Oto çekici hizmetleri son zamanların en yoğun iş temposuna sahip mesleklerinden birisidir. Çünkü vatandaşların sorun yaşadıkları her dakika ve saat onlara ulaşmak için 7/24 hazırda bekliyorlar. Herhangi bir kaza veya arıza yapan aracın trafikte kalması halinde ise, en hızlı şekilde müşteriye ulaşmaya ve yardım etmeye çalışıyorlar. Hal bu olunca aldıkları ücretin de ne kadar helal ve alın terinin bir bedeli olduğu anlaşılabiliyor. Ancak aşırı düşüğe dikkat…
 
Neden Peki?
 
Her hizmetin bir bedeli var. Oto kurtarıcı hizmetlerinin de öyle… araba bakım masraflarından, çalıştırılan personelin sigorta ve diğer ücretlerine kadar masrafların söz konusu olduğu bir şirket için oto çekici ücretleri piyasa fiyatının çok aşağısında olmaz. Rekabete bağlı olarak ücretlerin 20 ila 30 liralık farklara sahip olması normal olabilir. Ancak çok düşük hizmetlerin anlamı, işin profesyonel bir şekilde yapılmadığı ve müşteri aracının her an risk altında olduğudur.
 
Kaliteli Çekicilik Hizmeti
 
Aşırı düşük ücret demek, çekici aracının sistemlerinin bakımsız, kalitesiz ve her an kapabilmesi anlamına gelir. Bu da, çekilecek müşteri aracına herhangi bir zararın gelmesi demektir. Böyle bir durum gerçekleştiğinde çekiciler sorumluluk kabul etmeyebilir ve mağdur müşteri olabilir. Aracınızın oto kurtarıcı tarafından riske atılmaması için çağrılan şirketin kaliteli olduğundan emin olmalısınız. Bunun göstergesi, bir anlamda fiyat olacağı gibi; hız, çekim sırasında profesyonelliği ve işin erbaplığını gösteren davranışlar ve çabukluklar da kaliteli bir çekiciyle çalıştığınızı gösterir.
 
Gevaş Oto Çekici Ücretleri
 
Fiyat çok düşük olabileceği gibi çok yüksek de olabilir. Bu gibi durumlar da asla kabul edilemez ve haksız bir kazanç söz konusu olabilir. piyasa fiyatından 20 ila 30 lira gibi yüksek tarife uygulanabilmesi mümkündür. Bunun sebebi, aracın çekileceği yerin mesafesiyle de ilgilidir. Dikkat edilmesi gereken husus, oto kurtarıcı masrafları altında çok fazla ücret talep edilmesidir. Yüksek fiyat tekliflerinden dolayı mağdur olmamak için mutlak fiyat bilgisini telefonda alın ve böylece sonradan söylenecek fiyatla ilgili sorunlar yaşamayın.

Gevaş Çekici Hizmet Bölgeleri

Aladüz

Aladüz Çekici sıfır araç nakliye işleri için de en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermektedir. İster arızalı olsun ister sadece amaç taşımak olsun her durumda uzman kadromuzla Aladüz Çekici yanınızda sizde arayın paranız cebinizde kalsın.

Altınsaç

Oto kurtarma ve oto çekici hizmetimizi uzman personelimize dayanarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Altınsaç Çekici üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiren bir firmadır. Sizler isteyin bizler yerine getirelim. Uygun fiyat uzman kadro güler yüz hepsi Altınsaç Çekici.

Anaköy

Yolda kalmaya son! Anaköy Çekici sizleri her durumda çekip çıkartır Siz de 7/24 çalışan Anaköy Çekici arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aydınocak

7/24 Yol yardım hizmeti veren Aydınocak Çekici her marka model araçlara oto kurtarma ve taşıma yapılmaktadır. Aracın durumu ne olursa olsun ister kazalı ister arızalı arayın yardımcı olalım.

Bahçelievler

Bizler Bahçelievler Çekici firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olduk. Bu sektör de yıllardır teknolojik gelişmeler ışığında donanımı yapılmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ve her zaman müşterilerimizi memnun ettik. Bahçelievler Çekici ile her zaman memnun kalacaksınız.

Dağyöre

Dağyöre Çekici sizere emin ve doğru hizmeti en uygun şartlar altında verir. Yolda kalmaya son veren hizmet Dağyöre Çekici

Dilmetaş

Yıllardır sizlere günün her saati hizmet sunmaya çalışan Dilmetaş Çekici Uygun Fiyat, Kısa zaman ile araçlarınıza gereken yardımı sağlanır.

Dokuzağaç

Dokuzağaç Çekici ile uygun fiyatlarla oto taşımanın keyfini sadece bizimle çalışanlar yaşar. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizi asla mağdur etmeden 7/24 hizmet sağlayarak istediğiniz yere hizmet verir. Bizi arayın gerisini dert etmeyin.

Elmalı

Elmalı Çekici olarak sektörün rekabetçi yapısına bakmadan en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Armadan bilemezsiniz Elmalı Çekici sizi yarı yolda bırakmaz.

Hişet

Memnuniyetiniz bizlerin odak noktasıdır. Verilen hizmet, yüzünüzü güldürmüyorsa orada Hişet Çekici yoktur. Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet güvencesi ve uygun fiyat garantisi Hişet Çekici de. Biz farklıyız.

Karşıyaka

Karşıyaka Çekici bölgemizde en ekonomik rakamlarla Otomobil, ağır vasıta, tekne veya motosiklet gibi araçlarınız taşımacılığını üstlenmekteyiz. Arayın güvenle taşınsın.

Kayalar

Özellikle istenmeyen saatlerde kırsal alanlarda veya otoyollar üzerinde aracınız arıza yapabilir. Sizlerde Kayalar Çekici olarak bizleri arayın yolda istenmeyen durumlarla karşılaşmayın.

Koçak

Bölgemizin neresinde olursanız olun Koçak Çekici size dakikalar içerisinde hizmet vermeye hazır. Koçak Çekici yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Oto kurtarma, oto çekici, ağır vasıta kurtarma ve taşıma gibi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.

Kurultu

Kurultu Çekici olarak ekibimizin kusursuz olması için her zaman eğitimli olması için özen gösteriyor tecrübeyi bilgiyle birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Oto kurtarma tek kelimeyle bizim işimiz ve işimizi severek yapıyoruz.

Orta

Günün her saati sınırsız hizmet ve kaliteli hizmet garantisi Kırsal alan veya merkezi araç transferi Orta Çekici ile yapılır. Uygun Fiyat, Kısa zaman Orta Çekici ile sağlanır.

Selimiye

Selimiye Çekici personeliyle müşterisiyle bir aile olmuş oto kurtarma ve çekici hizmeti sunmaktadır. Sizlerde bu ailede yer alarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bölgemizde hızlıca bulunduğunuz konuma aracımız sevk edilmektedir. Her türlü aracın çekimi yapılır.

Uğurveren

Bölgemizde sizlerde kaliteli bir hizmetle tanışmak istiyorsanız, Uğurveren Çekici sizlerin yanında, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet uygun fiyat Uğurveren Çekici.

Yanıkçay

Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini Yanıkçay Çekici deneyimli kadrosuyla 7/24 olarak sizlere sunmak için çalışmaktadır. Arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere, araç çekicilerimizle taşımaktayız hemen Yanıkçay Çekici i arayın yolda kalmayın.

Yoldöndü

Yoldöndü Çekici araç trafiğinin en yoğun otoyollarda şehir merkezinde nerede olursanız olun zaman kaybetmeden sizlere yardımı ulaştırır. Uygun fiyatlarla kalitemizi birleştirdik. Memnuniyetinizi keşfettik. Sizlerde tercih edin memnun kalın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gevaş Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım