(0541) 724 724 4

Gevaş Oto Çekici Kurtarıcı

Gevaş ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gevaş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yol Yardım Ve Çekici Hizmetlerinde Gevaş Çekici Farkı

Piyasada birçok firmanın Oto Kurtarma, Çekici Ve Otomobil Taşıma Hizmeti verdiği bilinmektedir. Çoğu zaman şahsi firmalarda kurumsal bir hizmet göremeyebilirsiniz. Diğer bazı firmalarda ise güç durumda kalan araç sahiplerine fahiş fiyat uygulaması ve ek ücretli işlemler uygulayabilmektedir. Tabi en önemlisi her firmanın iş güvenliğini denetlemiyor olmasıdır. Araç taşıma işleminde kullanılan çekici ve kamyonlarında gerekli bakımlarının yapıldığından emin olunması gerekmektedir. İşte tüm bu unsurları layıkıyla yerine getiren ve müşterilerinden tam not alan Gevaş Çekici, en zor anlarınızda yanınızda. Çağrı merkezimiz ve oto çekici ekiplerimiz 365 gün, ihtiyacınız olan yol yardım, araç çekici taleplerinizi karşılamak üzere hazır kıta bekliyor.

Gevaş Çekici olarak sektörün içerisinde her vakit başarıyı kovalarken art niyetli olanlarında iş yaptığı bir sektördeyiz. Bunun bilincinde olarak bilhassa kendimize düşen olası hatalara ön vermeden eğitimli ve dürüst şahıslar ile yola çıkarak kaliteli hizmet bilinci altında örgütlenmiş, sorunsuz hizmetin yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Gevaş Çekici olarak fiyatlarımızı belirlerken politikamız her vakit kaliteli hizmet ve makul fiyat anlayışını benimsemiştir. Sizlere verilen hizmet ile yüzünüz gülecek paranız da cebinizde kalacaktır. Yapılan iş değeriyle ücretlendirilip sizlerin zor durumundan faydalanmak isteyen firmalar gibi anlık düşünceler içersinde olmayan dürüst kişileri karşınızda bulacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Gevaş Çekici olarak hizmet nedeyse bizler oradayız, zaman bizler için nakit sizler içinde öyleyse bu ortak noktada en verimli hizmeti en uygun fiyatlarla zamanında alın. Türkiye’nin tüm mekânlarına hizmet veren bir kuruluşun üyesi olarak sizlere en iyi hizmeti zamanında ve profesyonel elerle sunmaktayız. Gevaş Çekici bünyesinde bulunan araçlar işimizin gerekliklilerini tam manasıyla yerine getiren teknolojik araçlardır. Sizlerde bu büyük ailenin bir parçası olmak adına vaktini boşa harcamadan bizleri arayın. Zor zamanınızda sizlere en hassas çalışmayla en uygun hizmeti sunabilecek hizmet anlayışını vaat ediyoruz. Sorununuzu bize sormadan hareket etmeyiniz. Piyasanın rekabetçi yapısından kaynaklı hatalı yollara sapma olasılığını ortadan kaldırmak amacıyla bizleri 0 541 724 724 4 numaralı hattan aramanız yararınıza olacağından kuşkunuz olmasın.


Gevaş Çekici Hizmet Bölgeleri

Aladüz

Aladüz Çekici sıfır araç nakliye işleri için de en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermektedir. İster arızalı olsun ister sadece amaç taşımak olsun her durumda uzman kadromuzla Aladüz Çekici yanınızda sizde arayın paranız cebinizde kalsın.

Altınsaç

Oto kurtarma ve oto çekici hizmetimizi uzman personelimize dayanarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Altınsaç Çekici üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiren bir firmadır. Sizler isteyin bizler yerine getirelim. Uygun fiyat uzman kadro güler yüz hepsi Altınsaç Çekici.

Anaköy

Yolda kalmaya son! Anaköy Çekici sizleri her durumda çekip çıkartır Siz de 7/24 çalışan Anaköy Çekici arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aydınocak

7/24 Yol yardım hizmeti veren Aydınocak Çekici her marka model araçlara oto kurtarma ve taşıma yapılmaktadır. Aracın durumu ne olursa olsun ister kazalı ister arızalı arayın yardımcı olalım.

Bahçelievler

Bizler Bahçelievler Çekici firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olduk. Bu sektör de yıllardır teknolojik gelişmeler ışığında donanımı yapılmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ve her zaman müşterilerimizi memnun ettik. Bahçelievler Çekici ile her zaman memnun kalacaksınız.

Dağyöre

Dağyöre Çekici sizere emin ve doğru hizmeti en uygun şartlar altında verir. Yolda kalmaya son veren hizmet Dağyöre Çekici

Dilmetaş

Yıllardır sizlere günün her saati hizmet sunmaya çalışan Dilmetaş Çekici Uygun Fiyat, Kısa zaman ile araçlarınıza gereken yardımı sağlanır.

Dokuzağaç

Dokuzağaç Çekici ile uygun fiyatlarla oto taşımanın keyfini sadece bizimle çalışanlar yaşar. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizi asla mağdur etmeden 7/24 hizmet sağlayarak istediğiniz yere hizmet verir. Bizi arayın gerisini dert etmeyin.

Elmalı

Elmalı Çekici olarak sektörün rekabetçi yapısına bakmadan en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Armadan bilemezsiniz Elmalı Çekici sizi yarı yolda bırakmaz.

Hişet

Memnuniyetiniz bizlerin odak noktasıdır. Verilen hizmet, yüzünüzü güldürmüyorsa orada Hişet Çekici yoktur. Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet güvencesi ve uygun fiyat garantisi Hişet Çekici de. Biz farklıyız.

Karşıyaka

Karşıyaka Çekici bölgemizde en ekonomik rakamlarla Otomobil, ağır vasıta, tekne veya motosiklet gibi araçlarınız taşımacılığını üstlenmekteyiz. Arayın güvenle taşınsın.

Kayalar

Özellikle istenmeyen saatlerde kırsal alanlarda veya otoyollar üzerinde aracınız arıza yapabilir. Sizlerde Kayalar Çekici olarak bizleri arayın yolda istenmeyen durumlarla karşılaşmayın.

Koçak

Bölgemizin neresinde olursanız olun Koçak Çekici size dakikalar içerisinde hizmet vermeye hazır. Koçak Çekici yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Oto kurtarma, oto çekici, ağır vasıta kurtarma ve taşıma gibi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.

Kurultu

Kurultu Çekici olarak ekibimizin kusursuz olması için her zaman eğitimli olması için özen gösteriyor tecrübeyi bilgiyle birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Oto kurtarma tek kelimeyle bizim işimiz ve işimizi severek yapıyoruz.

Orta

Günün her saati sınırsız hizmet ve kaliteli hizmet garantisi Kırsal alan veya merkezi araç transferi Orta Çekici ile yapılır. Uygun Fiyat, Kısa zaman Orta Çekici ile sağlanır.

Selimiye

Selimiye Çekici personeliyle müşterisiyle bir aile olmuş oto kurtarma ve çekici hizmeti sunmaktadır. Sizlerde bu ailede yer alarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bölgemizde hızlıca bulunduğunuz konuma aracımız sevk edilmektedir. Her türlü aracın çekimi yapılır.

Uğurveren

Bölgemizde sizlerde kaliteli bir hizmetle tanışmak istiyorsanız, Uğurveren Çekici sizlerin yanında, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet uygun fiyat Uğurveren Çekici.

Yanıkçay

Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini Yanıkçay Çekici deneyimli kadrosuyla 7/24 olarak sizlere sunmak için çalışmaktadır. Arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere, araç çekicilerimizle taşımaktayız hemen Yanıkçay Çekici i arayın yolda kalmayın.

Yoldöndü

Yoldöndü Çekici araç trafiğinin en yoğun otoyollarda şehir merkezinde nerede olursanız olun zaman kaybetmeden sizlere yardımı ulaştırır. Uygun fiyatlarla kalitemizi birleştirdik. Memnuniyetinizi keşfettik. Sizlerde tercih edin memnun kalın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gevaş Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım