(0541) 724 724 4

Gevaş Oto Çekici Kurtarıcı

Gevaş ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gevaş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Güvenli Araç Taşıma Çözümleri

Gevaş Çekici olarak 7/24 oto kurtarıcı hizmeti vermekteyiz; Bu işte öncü olmanın kıstasları - En kısa sürede hadise yerine geliyor,  - En güvenilir biçimde taşıma yapıyor,  - En problemsiz şekilde teslimat sağlıyor  - ve en makul fiyatlarla çalışıyoruz. Hizmet bölgemizi ve Gevaş Çekici çatısı altında vermiş olduğumuz çoklu vasıta taşıma, oto çekici, ağır araç kurtarma ve acil yol yardım hizmetlerimizin detaylarını çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Gevaş Çekici Fiyatları Oto taşıma ve vasıta çekici işlerini firmamız ile birlikte devam ettiren müşterilerimiz uygulamış olduğumuz kurumsal ve itimat edilir fiyat sistemini bildiklerinden dolayı yolda mahsur kaldıklarında, gönül rahatlığı ile Gevaş Çekici firmamızı arayabiliyor. Şimdilik bizimle çalışmaya başlamayan müşterilerimize de en kaliteli ve en makul vasıta çekici fiyatlarını bizlerden alabileceklerini içtenlikle söylüyoruz. Net bir fiyat bilgisi alabilmeniz amacıyla müşteri temsilcilerimize bulunduğunuz yeri ve gidilecek bölgeyi eksiksiz belirtmeniz gerekmektedir. Kazasız ve problemsiz seyahatler dileriz.

Gevaş Çekici çağrı merkezimizi yol yardım, araç taşıma, otomobil nakliyesi, araba çekici işleriniz amacıyla 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yılların birikimi ve sektörde başarıyla kat edilen yollar bizim en büyük sermayemiz ve gurur kaynağımızdır.  Gevaş Çekici yeni yılın gelmesi ile beraber pek çok hizmette fiyat artışı gözlemlenmesine rağmen bizler en ekonomik hizmet vermek için her zaman iddialı olduk yinede iddialıyız. Piyasaların bir hayli hareketlenmesi oto çekicisine gereksinimi olan sürücüleri düşündürmeye başlasa da Gevaş Çekici evvela müşterilerini düşünüyor.

Araç çekici fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz, bulundukları yeri, aracının son durumunu ve gidilecek adresi bizlere iletirse, makul fiyatlarımız kendine sunulur.

Birçok alternatifin arasından sıyrılarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti sunan yine Gevaş Çekici olmuştur. Güler yüzlü çalışanları aynı zamanda sektörde yoğrulmuş tecrübe kazanmış ekibiyle her daim iyisini vermek adına çalıştık.

Gevaş Çekici ailesi olarak hedef tahtamıza daima sizlerin memnuniyetini yerleştirip başarımızı bu memnuniyeti daim tutabilmekle ölçtük. Gayemiz asla sizlerdeki paradan daha fazla pay almak olmamış hizmetlerimizle alın terimizle kazandıklarımızla mutlu olmasını bildik.

Sektör geniş, herkesimden firma bulabilirsiniz ama asla bir Gevaş Çekici tadı vermezler. Kusursuz hizmeti her daim işinde arayan bir ekiple çalışmak ve hizmet almak isterseniz arayacağınız yer belli.


Gevaş Çekici Hizmet Bölgeleri

Aladüz

Aladüz Çekici sıfır araç nakliye işleri için de en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermektedir. İster arızalı olsun ister sadece amaç taşımak olsun her durumda uzman kadromuzla Aladüz Çekici yanınızda sizde arayın paranız cebinizde kalsın.

Altınsaç

Oto kurtarma ve oto çekici hizmetimizi uzman personelimize dayanarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Altınsaç Çekici üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiren bir firmadır. Sizler isteyin bizler yerine getirelim. Uygun fiyat uzman kadro güler yüz hepsi Altınsaç Çekici.

Anaköy

Yolda kalmaya son! Anaköy Çekici sizleri her durumda çekip çıkartır Siz de 7/24 çalışan Anaköy Çekici arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aydınocak

7/24 Yol yardım hizmeti veren Aydınocak Çekici her marka model araçlara oto kurtarma ve taşıma yapılmaktadır. Aracın durumu ne olursa olsun ister kazalı ister arızalı arayın yardımcı olalım.

Bahçelievler

Bizler Bahçelievler Çekici firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olduk. Bu sektör de yıllardır teknolojik gelişmeler ışığında donanımı yapılmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ve her zaman müşterilerimizi memnun ettik. Bahçelievler Çekici ile her zaman memnun kalacaksınız.

Dağyöre

Dağyöre Çekici sizere emin ve doğru hizmeti en uygun şartlar altında verir. Yolda kalmaya son veren hizmet Dağyöre Çekici

Dilmetaş

Yıllardır sizlere günün her saati hizmet sunmaya çalışan Dilmetaş Çekici Uygun Fiyat, Kısa zaman ile araçlarınıza gereken yardımı sağlanır.

Dokuzağaç

Dokuzağaç Çekici ile uygun fiyatlarla oto taşımanın keyfini sadece bizimle çalışanlar yaşar. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizi asla mağdur etmeden 7/24 hizmet sağlayarak istediğiniz yere hizmet verir. Bizi arayın gerisini dert etmeyin.

Elmalı

Elmalı Çekici olarak sektörün rekabetçi yapısına bakmadan en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Armadan bilemezsiniz Elmalı Çekici sizi yarı yolda bırakmaz.

Hişet

Memnuniyetiniz bizlerin odak noktasıdır. Verilen hizmet, yüzünüzü güldürmüyorsa orada Hişet Çekici yoktur. Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet güvencesi ve uygun fiyat garantisi Hişet Çekici de. Biz farklıyız.

Karşıyaka

Karşıyaka Çekici bölgemizde en ekonomik rakamlarla Otomobil, ağır vasıta, tekne veya motosiklet gibi araçlarınız taşımacılığını üstlenmekteyiz. Arayın güvenle taşınsın.

Kayalar

Özellikle istenmeyen saatlerde kırsal alanlarda veya otoyollar üzerinde aracınız arıza yapabilir. Sizlerde Kayalar Çekici olarak bizleri arayın yolda istenmeyen durumlarla karşılaşmayın.

Koçak

Bölgemizin neresinde olursanız olun Koçak Çekici size dakikalar içerisinde hizmet vermeye hazır. Koçak Çekici yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Oto kurtarma, oto çekici, ağır vasıta kurtarma ve taşıma gibi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.

Kurultu

Kurultu Çekici olarak ekibimizin kusursuz olması için her zaman eğitimli olması için özen gösteriyor tecrübeyi bilgiyle birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Oto kurtarma tek kelimeyle bizim işimiz ve işimizi severek yapıyoruz.

Orta

Günün her saati sınırsız hizmet ve kaliteli hizmet garantisi Kırsal alan veya merkezi araç transferi Orta Çekici ile yapılır. Uygun Fiyat, Kısa zaman Orta Çekici ile sağlanır.

Selimiye

Selimiye Çekici personeliyle müşterisiyle bir aile olmuş oto kurtarma ve çekici hizmeti sunmaktadır. Sizlerde bu ailede yer alarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bölgemizde hızlıca bulunduğunuz konuma aracımız sevk edilmektedir. Her türlü aracın çekimi yapılır.

Uğurveren

Bölgemizde sizlerde kaliteli bir hizmetle tanışmak istiyorsanız, Uğurveren Çekici sizlerin yanında, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet uygun fiyat Uğurveren Çekici.

Yanıkçay

Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini Yanıkçay Çekici deneyimli kadrosuyla 7/24 olarak sizlere sunmak için çalışmaktadır. Arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere, araç çekicilerimizle taşımaktayız hemen Yanıkçay Çekici i arayın yolda kalmayın.

Yoldöndü

Yoldöndü Çekici araç trafiğinin en yoğun otoyollarda şehir merkezinde nerede olursanız olun zaman kaybetmeden sizlere yardımı ulaştırır. Uygun fiyatlarla kalitemizi birleştirdik. Memnuniyetinizi keşfettik. Sizlerde tercih edin memnun kalın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gevaş Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım