(0541) 724 724 4

İpekyolu Oto Çekici Kurtarıcı

İpekyolu ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İpekyolu Çekicimizi hemen yönlendirelim

İpekyolu Çekici çağrı merkezimizi yol yardım, araç taşıma, otomobil nakliyesi, araba çekici işleriniz amacıyla 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yılların birikimi ve sektörde başarıyla kat edilen yollar bizim en büyük sermayemiz ve gurur kaynağımızdır.  İpekyolu Çekici yeni yılın gelmesi ile beraber pek çok hizmette fiyat artışı gözlemlenmesine rağmen bizler en ekonomik hizmet vermek için her zaman iddialı olduk yinede iddialıyız. Piyasaların bir hayli hareketlenmesi oto çekicisine gereksinimi olan sürücüleri düşündürmeye başlasa da İpekyolu Çekici evvela müşterilerini düşünüyor.

Araç çekici fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz, bulundukları yeri, aracının son durumunu ve gidilecek adresi bizlere iletirse, makul fiyatlarımız kendine sunulur.

Birçoğumuz seyir halindeyken aracımızın bozulabileceğini aklımıza getirmeyiz. Ancak trafikte araç sayısının fazla oluşu görünmez kazaları ayrıca dış etkilere bağlı bilmediğiniz araç arızaları yaşayabilirsiniz.

İşte bu gibi can sıkıcı durumlarda işinizi hızlı ve kaliteli yapan firmalar ararsınız. İpekyolu Çekici yılların tecrübesiyle sizler kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda sunar. Hizmetten memnun kalacağınız gibi ücretlerle de memnun kalacağınızdan eminiz.

Ayrıca İpekyolu Çekici sıfır araç taşıma hafif, ticari ve ağır vasıta taşıma, çekme ve kurtarma işlemlerini kısa sürede ve aracınıza başkaca hasar vermeden yapılmakta istediğiniz noktaya da sevki sağlanmaktadır.

Ücretler aracınızın yeri ve sevk edileceği nokta arasındaki mesafe ve aracınızın boyutu gibi etmenler dikkate alınarak hesaplanır. Ancak unutulmamalıdır ki firmamız rekabetin çok acımasızca yaşandığı sektörümüzde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır. İçiniz rahat ederken cebinizde tasarruf etmiş olur.

İnsanlar nasıl dış etkilere bağlı veya bilinmeyen bir nedenden dolayı hastalanırsa araçlarımızda bu döngüyü yaşamaktadır. İpekyolu Çekici araçlarınızın bir nevi ambulansı olarak görev yaparak zor zamanlarınızda sizlere yardım sağlama adına 7/24 hazır beklemektedir.  Eğer aracınız yolda kaldıysa veya bir kazaya karışmış ve oto çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız varsa İpekyolu Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz.

 İpekyolu Çekici bölge sınırları içinde size kesintisiz vasıta taşıma ve vasıta kurtarma hizmeti veren bir firma olup, bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ucuz ve kaliteli hizmet aynı zamanda güler yüz arıyorsanız sizlerde İpekyolu Çekici i daha aramadınız demektir.


İpekyolu Çekici Hizmet Bölgeleri

Aktaş

7 gün 24 saat oto çekici ve yol yardım hizmeti veren Aktaş Çekici her marka model araçlara uygun donanıma sahip oto çekicileriyle hizmet vermeye hazır. Aracın durumu ne olursa olsun arayın yardımcı olalım.

Aşağıçitli

İş ahlakı anlayışımızla, sizlere standartların üstünde hizmet kalitesi sunan Aşağıçitli Çekici Türkiye’nin en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma yolunda ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde Aşağıçitli Çekici tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.

Aşağıgölalan

Bölgemiz dahilinde nerede olursanız olun yolda mı kaldınız. Aşağıgölalan Çekici ile sorun değil. Geç olmadan numaramızı kaydedin ve bizimle iletişime geçin Hala geç kalmış değilsiniz.

Baklatepe

Baklatepe Çekici siz değerli müşterilerimize bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel ekibimizle kırsal alan veya merkezi alan farketmeden araçlarımızla dürüst ve kaliteli hizmet anlayışına dayanarak oto çekici Oto Kurtarma ve taşımacılık hizmetini hızlı ve güvenli sunmaktayız. Baklatepe Çekici ile sorun yaşamazsınız.

Bakraçlı

Günün her saatinde arayıp sizleri güler yüzle karşılayan, size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyan ve sizlere ekonomik bir hizmet sunan Bakraçlı Çekici olduğunu bilmenizi isteriz. Hemen arayın bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Bostaniçi

Bostaniçi Çekici yollarda kalan araçlarınızı taşıdığı gibi tekne taşıma işini de yılların deneyiminden aldığımız güçle itinayla sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz sizin için devam edecektir.

Cevdet Paşa

Cevdet Paşa Çekici geniş araç filomuz ile yılın 365 günü 24 saat durmak bilmeyen enerjimizle değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İster ağır vasıta olsun isterse hafif araçlarınız olsun hasarlı veya arızalı tüm araçlarınıza oto çekici ve kurtarma hizmetimiz mevcuttur. İşin adı kurtarmaksa Cevdet Paşa Çekici birinci adresiniz.

Cumhuriyet

İş ahlakı anlayışımızla, sizlere standartların üstünde hizmet kalitesi sunan İpekyolu Cumhuriyet Çekici Türkiye’nin en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma yolunda ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde İpekyolu Cumhuriyet Çekici tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.

Değirmenarkı

Değirmenarkı Çekici personeliyle müşterisiyle bir aile olmuş oto kurtarma ve çekici hizmeti sunmaktadır. Sizlerde bu ailede yer alarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bölgemizde hızlıca bulunduğunuz konuma aracımız sevk edilmektedir. Her türlü aracın çekimi yapılır.

Erçek

Erçek Çekici sizere emin ve doğru hizmeti en uygun şartlar altında verir. Yolda kalmaya son veren hizmet Erçek Çekici

Esenler

Esenler Çekici 7/24 anında hizmet ile sizleri zor zamanlarınızda asla yalnız bırakmaz. Hem bulunduğunuz noktaya en yakın hem de en uygun fiyatlarla destek veriyoruz.

Gövelek

Gövelek Çekici sizler için çekici yardımını hiç ummadığınız zaman ve yerlerde de yapmaktadır. Seyahatiniz kâbusa dönmesin. En olmadık zaman ve yerlerde sizlere hizmet için hazırız. Arayın gelelim.

Karagündüz

7 gün 24 saat oto çekici ve yol yardım hizmeti veren Karagündüz Çekici her marka model araçlara uygun donanıma sahip oto çekicileriyle hizmet vermeye hazır. Aracın durumu ne olursa olsun arayın yardımcı olalım.

Karakoç

Karakoç Çekici size en güvenilir, en iyi hizmeti vererek probleminizi hemen çözer. İster dağda isterse otobanda nerede olursanız olun sizi bulur mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Karpuzalanı

Karpuzalanı Çekici size en güvenilir, en iyi hizmeti vererek probleminizi hemen çözer. İster dağda isterse otobanda nerede olursanız olun sizi bulur mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Karşıyaka

Karşıyaka Çekici olarak bulunduğumuz hizmet sektöründe yaşanan ve yaşanması olası zorlukların bilincinde hizmet vererek sizlerin sorunsuz bir şekilde aracınızı kurtarır bunun karşılığında da uygun fiyatlar ödersiniz. Karşıyaka Çekici yapmadığı hizmetin karşılığını istemez.

Sarmaç

Sarmaç Çekici 7/24 anında hizmet ile sizleri zor zamanlarınızda asla yalnız bırakmaz. Hem bulunduğunuz noktaya en yakın hem de en uygun fiyatlarla destek veriyoruz.

Selimbey

Selimbey Çekici olarak ekibimizin kusursuz olması için her zaman eğitimli olması için özen gösteriyor tecrübeyi bilgiyle birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Oto kurtarma tek kelimeyle bizim işimiz ve işimizi severek yapıyoruz.

Seyit Fehim Arvasi

Seyit Fehim Arvasi Çekici deneyimli kadrosuyla Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini 7/24 olarak sizlere sunmak için çalışmaktadır. Yolda kalmış veya kaza yapmış araçlarınızı istenilen yere, teknolojik donanıma sahip çekicilerimizle taşımaktayız hemen Seyit Fehim Arvasi Çekici i arayın yolda kalmayın.

Vali Mithat Bey

Sizi her anınızda kurtaran Vali Mithat Bey Çekici e ihtiyacınız oluşabilir. İstenmeyen böyle bir durumda otomobilinizin kurtarılması için bize güvenebilirsiniz. Arayın kurtaralım Vali Mithat Bey Çekici.

Yalı

Yalı Çekici bölge geneli Oto Çekici, Araç Çekici talepleriniz için çağrı merkezimize ulaşabilir, kaliteli ve güvenilir bir şekilde aracınızla ilgili ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Oto Çekici uzman bir kadronun işidir.

Yatıksırt

Yatıksırt Çekici araç kurtarma servisi kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenli hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ile beraber araçlarında her türlü donanım sistemi bulunmakta olup sizlere güvenli hizmet vermenin rahatlığını yaşatır.

Yeni

Yol yardım deyince akla gelen İpekyolu Yeni Çekici dan başkası olmayacaktır. İpekyolu Yeni Çekici yolda mahsur kalmışların her zaman kurtarıcısı olmuş güvenilir bir firma olmuştur. Sizler de bu hizmeti deneyin farkı görün.

Yukarıgölalan

Hızlı ve güvenli hizmetimiz ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız. Yukarıgölalan Çekici olarak bizden fiyat almadan geçmeyin. En uygun fiyatlar ile oto kurtarma hizmetleri Yukarıgölalan Çekici.

Yukarıgüneyce

Size aileniz kadar yakın ve sıcak olan Çekici hizmeti için hemen Yukarıgüneyce Çekici ulaşın. Yolculuğunuza ara vermeden destek ekibimizi arayın kesinti sona ersin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İpekyolu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım