(0541) 724 724 4

Kıyıkışla Oto Çekici Kurtarıcı

Kıyıkışla semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kıyıkışla Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kıyıkışla Çekici araçları son derece bakımlı olarak size gönderilerek taşıtlarınızın güvenlik önlemi alındıktan sonra, istenilen servis noktasına kadar yine profesyonel hizmet anlayışının garantisi altında olduğunu unutmayınız.  Bünyesinde bulunan tecrübeli vasıta taşıma sürücülerimiz sizi çok kolay şekilde bularak katiyen vakit kaybetme gibi sorununuz olmadan alınan koordinat bilgilerinin ardından hemen size ulaşırız. Bünyesinde yılların birikimi ile çalışmalarımız hep yüksek başarı ve güven içinde yapılmıştır. Ot taşıma işinde kullandığımız özel uygulanan aparatları kullanarak dayanıklı ve güvenilir araç emniyeti almanın yanında sizlerinde konforunu sağlayarak hemen bakım ve tamir yerine taşıyoruz. Sizler de hesabınızı ve vaktinizi biliyorsanız tercihiniz Kıyıkışla Çekici olmalıdır.

Kıyıkışla Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Kıyıkışla Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Kıyıkışla Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Kıyıkışla Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Kıyıkışla Çekici olarak tecrübemize güveniyoruz ancak her şeye rağmen oluşabilecek kazalar içersinde her zaman tüm güvenlik önlemlerini düşünüp alıyoruz. Başka firmaların nasıl çalıştığı bizim açımızdan çok önemi yok ancak söz konusu siz değerli müşterilerimizse bize düşen sorumluluğun farkına sonuna kadar vararak hizmet sağlamaktayız. Sırf ticari kaygıyla para kazanma hırsıyla iş yapmayan Kıyıkışla Çekici önce hayat ve mutlu yüzleri hedefler sonra verdiği hizmetin karşılığında uygun bir ücret. Sizler de bu büyük ailede yer almak ve daima güvendiğiniz bir yerden oto çekici ve kurtarma hizmeti almak istiyorsanız tek adresiniz var o da Kıyıkışla Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kıyıkışla Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım