(0541) 724 724 4

İzibüyük Oto Çekici Kurtarıcı

İzibüyük semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İzibüyük Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araçların arıza ya da kaza ardından oto kurtarma hizmetleri ile bulundukları yerden alınması konusunda İzibüyük Çekici her an yanınızdadır. Bu gibi durumlarda araçlarınız ancak kurtarma işlemleri ile bulundukları yerlerden alınabilmektedir. Bunun için İzibüyük Çekici ile kaliteli ve profesyonel hizmet alınması sizler ve araçlarınız için en uygunu olacaktır. Bölgemizde karış karış sizlere hizmet vermek adına profesyonel ekibimize devriyedeyiz. İzibüyük Çekici Çağrı merkezimiz ile yapacağınız olası görüşmede lütfen aracınız ile ilgili ayrıntıları paylaşmayı unutmayınız. Bu sizlere verilecek hizmetin niteliği açısından önemlidir. Ücret konusunda aracınızın bulunduğu yer ile gideceği mesafe hesaplanarak en uygun bir fiyat belirlenecektir.

İzibüyük Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa İzibüyük Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. İzibüyük Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız İzibüyük Çekici, güven arıyorsanız yine İzibüyük Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

İzibüyük Çekici hizmetleri sizlere Oto Kurtarıcı, Yol Yardım ve Araç Çekici hizmeti sunmaktadır. İzibüyük Çekici olarak Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmetlerini profesyonelce yapan sektörün köklü firmalarından birisidir. Teknoloji ile donatılmış araçları ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 vasıta kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Kalitemizi Profesyonellikle birleştirip hizmetlerimizi sunmaktayız, bu sizlere hizmetin en kusursuz safhasını sunmak adına mühim bizde bu önemin farkındayız.

İzibüyük Çekici olarak çalışmalarımız bölgemizin en ücra köşesinde bile hizmeti bir ağ gibi kurarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti dilediğiniz anda sunmaktadır.

En uygun fiyatları İzibüyük Çekici firmasından başka yerde bulamasınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İzibüyük Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım