(0541) 724 724 4

Başkuyu Oto Çekici Kurtarıcı

Başkuyu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Başkuyu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Başkuyu Çekici olarak yılların verdiği tecrübeyle en iyi şekilde yaptığımız iş kolu olarak kıymetli müşterilerimize her saat ve dakika istenilen yere gelmekteyiz. Başkuyu Çekici tarafından sizlere yönlendirilen aracımızın gelmesi durumunda ilk önce alınacak bir takim önlemlerden sonra hemen işe başlayıp size ait olan taşıtın güvenlikle yüklenmesini yapmakta ve gideceği alana taşıma sağlamaktayız. Senelerdir işimizi bozmadan Başkuyu Çekici markasıyla bulunduğumuz alanlarda sizlere ait araçlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Profesyonel ekiplerimiz ile sevgili müşterilerimizin istediği tarzda çalışmalar ortaya koyarak müşteri memnuniyeti ile ön planda olduk. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için sizlerde vakit kaybetmeden çağrı merkezimizi arayarak bilgi alınız. En makul fiyatlarla araçlarınızı güvenli ellere teslim ediniz.

Başkuyu Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Başkuyu Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Başkuyu Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Başkuyu Çekici, güven arıyorsanız yine Başkuyu Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Başkuyu Çekici uzun yıllar teknolojik araçları ve tecrübeli çalışanları ile bölgesinin her yerine 7/24 oto kurtarma ve çekici aynı zamanda sıfır araç taşıma hizmeti sunuyor.

Başkuyu Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 nolu hattan arayarak bulunduğunuz bölgeyi ve taşıtınızın durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda oto kurtarma servisimizi yönlendirmektedir.

 Yolda kaldığınızda bizi arayın ki karşılaşabileceğiniz bir arıza veya kaza durumunda ihtiyacınıza uygun çözümü derhal sunalım. Uygun ücretlerle sizlere en güvenilir ve tercih edilir hizmeti veriyoruz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Başkuyu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım