Hizmet Bölgelerimiz

Edirne Oto Çekici

Edirne Oto Çekici
Edirne Çekici ile Yolda Kalma Derdine Son

Edirne Çekici olarak teknolojik gereksinimleri ile donanımlı çekicilerimiz, işinde profesyonel ekibimiz ile sizlere sorunsuz yol yardım ve araç çekici hizmeti sunmaktayız. Sizlerden gelen ilgi ve alaka ile kendimizi her zaman daha motive olmuş personelimizle hizmetinizde olmaktan mutluyuz. Bakımları düzenli yapılmış teknolojiye uygun araçlarımız belirtmiş olduğunuz lokasyona en süratli sürede yönlendirilir ve problemsiz bir şekilde dilediğiniz noktaya araçlarınız teslim edilir. Oto kurtarma ve araç taşıma işlemlerinizde bizi arayarak bulunmuş olduğunuz bölgeyi ve yolda kalan aracınızın modelini belirtmeniz yeterlidir. Talebinizi size en yakında bulunan Edirne Çekici ekibimize ileterek tarafınıza en süratli şekilde yönlendiriyoruz. Hem de aracınız ile yaşamış olduğunuz olumsuz hali kısaca ekiplerimize belirtmeniz size en doğru ve yararlı hizmeti verebilmemiz yönünden ehemmiyet arz etmektedir.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Edirne Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Edirne Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Edirne Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önde tutarak memnuniyetinizin de kalıcı garantisini sizlere vermektedir.  Edirne Çekici olarak hem kaliteli hem de en uygun fiyatlarla faydalanacağınız hizmetlerimiz, aracınızın güvenilir bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmasını garanti altına alır. Olası kaza durumlarında ya da aracınızda yaşayabileceğiniz başkaca problemler karşısında Edirne Çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bölgemiz dâhilinde telefonunuzun çekim gücünün bulunduğu ve bizlere ulaşabildiğiniz bütün noktalarda sizlere hizmetlerimizi sunmaktan sevinç duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Enez Çekicimiz Çataltepe, Gaziömerbey, Yeni, Abdurrahim, Büyükevren, Çandır, Çavuşköy, Çeribaşı, Gülçavuş, Hasköy, Hisarlı, Işıklı, Karaincirli, Kocaali, Küçükevren, Şehitler, Sultaniçe, Sütçüler, Umurbey, Vakıf, Yazır, Yenice bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Havsa Çekicimiz Arpaç, Habiller, Hasköy, Musulca, Söğütlüdere, Cumhuriyet, Hacıgazi, Hacıisa, Helvacı, Varoş, Yeni, Abalar, Abalar Merkez, Abalar Mücavir, Azatlı, Bakışlar, Bostanlı, Çukurköy, Kabaağaç, Köseömer, Kulubalık, Kuzucu, Naipyusuf, Necatiye, Oğulpaşa, Oğulpaşa Mücavir, Osmanlı, Reşadiye Mücavir, Şerbettar, Tahal, Taptık, Yolageldi bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İpsala Çekicimiz Bayrambey, Bozkurt, Kapucu, Köprü, Saraç İlyas, Ahır, Aliçopehlivan, Atatürk, Balabancık, Cumhuriyet, Esetçe, Fevzi Çakmak, Gazi, Gemici, Gündoğan, Hacı, Hamidiye, Hıdırköy, İbriktepe, İnönü, Karaağaç, Kocahıdır, Korucu, Koyuntepe, Küçükdoğanca, Kumdere, Kurtuluş, Menderes, Paşaköy, Pazardere, Sarıcaali, Sarpdere, Selanik, Sultan, Tevfikiye, Turpçular, Yapıldak, Yenikarpuzlu, Zaferiye bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Keşan Çekicimiz Aşağı Zaferiye, Büyük Cami, Cumhuriyet, İspat Cami, İstasyon, Mustafa Kemal Paşa, Yeni, Yenimescit, Yukarı Zaferiye, Akhoca, Atatürk, Barağı, Beyköy, Çelebi, Çeltik, Cumhuriyet, Danişment, Danişment, Dişbudak, Erikli, Erikli, Kızkapan, Koruklu, Mecidiye, Orhaniye, Şabanmera, Suluca, Yayla, Yaylaköy, Yeşilköy, Akçeşme, Altıntaş, Atatürk, Aydoğan, Beğendik, Beykent, Boztepe, Çobançeşmesi, Cumhuriyet, Gündüzler, İnönü, İstiklal, İzzetiye, Karacaali, Karahisar, Karasatı, Kemalpaşa, Kılıçköy, Kozköy, Küçükdoğanca, Lalacık, Maltepe, Paşayiğit, Siğilli, Türkmen, Yeni, Yeniceçiftlik, Yenimuhacir, Atatürk, Bahçeköy, Büyükdoğanca, Çamlıca, Fevzipaşa, Gökçetepe, Gökçetepe, Kadıköy, Karlı, Mahmutköy, Mercan, Pırnar, Sazlıdere, Sazlıdere, Seydiköy, Şükrüköy, Yerlisu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Lalapaşa Çekicimiz Merkez, Büyünlü, Çallıdere, Çatma, Çömlek, Çömlekakpınar, Demirköy, Doğanköy, Dombay, Hacıdanişment, Hacılar, Hamzabeyli, Hanlıyenice, Hüseyinpınar, Kalkansöğüt, Kavaklı, Küçünlü, Ömeroba, Ortakçı, Saksağan, Sarıdanişment, Sinanköy, Süleymandanişment, Taşlımüsellim, Tuğlalık, Uzunbayır, Vaysal, Yünlüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Meriç Çekicimiz Adasarhanlı, Büyükaltıağaç, Gazi, İzzet Paşa, Küçükaltıağaç, Küplü, Merkez, Şehit Mehmet Aydın, Subaşı, B.Doğanca, K. Doğanca, Akçadam, Akıncılar, Alibey, Hasırcıarnavutköy, Kadıdondurma, Karahamza, Karayusuflu, Kavaklı, Küpdere, Nasuhbey, Olacak, Paşayenice, Rahmanca, Saatağacı, Serem, Umurca, Yakupbey, Yenicegörüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Süloğlu Çekicimiz Akardere, Büyük Gerdelli, Domurcalı, Geçkinli, Keramettin, Küküler, Sülecik, Taşlısekban, Tatarlar, Yağcılı, Cumhuriyet, Merkez, Organize Sanayi Bölgesi, Şafak, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Uzunköprü Çekicimiz Aşçıoğlu, Atatürk, Demirtaş, Kavak, Muradiye, Başağıl, Bayramlı, Beykonak, Bıldır, Danişment, Elmalı, Gazimehmet, Karabürçek, Muhacırkadı, Ömerbey, Sipahi, Sultanşah, Turnacı, Yağmurca, Alıç, Altınyazı, Atatürk, Balaban, Balabankoru, Çavuşlu, Çobanpınar, Dereköy, Fevzi Çakmak, Hamidiye, Harmanlı, Hasanpınar, İnönü, Kadıağılı, Kadıköy, Karapınar, Kavakayazma, Kırköy, Kurtbey, Maksutlu, Namık Kemal, Süleymaniye, Türkobası, Aslıhan, Balaban, Cumhuriyet, İstiklal, Kırcasalih, Meşeli, Okullar, Sazlımalkoç, Çakmak, Çalı, Çiftlik, Değirmenci, Eskiköy, Gemici, Hamitli, Karayayla, Kavacık, Kiremitçisalih, Kırkkavak, Kurdu, Kurttepe, Malkoç, Saçlımüsellim, Salarlı, Sığırcılı, Büyük Şehsuvarbey, Çöpköy, Cumhuriyet, Habib Hoca, Halise Hatun, Küçük Şehsuvarbey, Mareşal Fevzi Çakmak, Mescit, Muradiye Cami, Rızaefendi, Yeniköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4