(0541) 724 724 4

Edirne Oto Çekici Kurtarıcı

Edirne ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Edirne Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto kurtarma firmalarını bir nevi araç ambulansı gibi düşünebilirsiniz. Nasıl önemli bir hastalığımız olduğunda kendimiz müdahale etmeden acil olarak ambulansı arıyorsak, aracınız da arıza yaptığında hemen oto kurtarma, Edirne Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz. Edirne ve Türkiye sınırları içerisinde size kesintisiz araç taşıma ve araç kurtarma hizmeti veren firmamız, bir telefon kadar yakınınızdadır. Edirne ve çevre bölgesinde oto kurtarma dendiğinde ilk akla gelen firma olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Yolculuk Nereye Olursa Olsun Seyahatiniz Sorunsuz Geçsin

Yolculuklarda başınıza ne geleceğini her zaman bilemeyebilirsiniz. Bunun içinde alınabilecek bir takım önlemleri almayıp, erteleyebilirsiniz. Bunun üstüne oluşabilecek aksaklıklarda yolculuğunuzun sona ermemesi, seyahatinizin devam edebilmesi için Edirne araç çekici numaralarımızı arayın. Lastiğiniz patlamış olabilir, ekiplerimiz olay yerine hemen gelerek aracınızı en yakın oto servisine ulaştıracaktır. Aracınızın taşınması gerekiyorsa oto kurtarıcı ekiplerimiz hizmet vermek için hazır bekliyorlar. 

Dürüst ve Ekonomik Taşımacılığın Avantajlarından Faydalanın

Sıfır araç taşıma, acil oto kurtarma ya da araç çekici servisine mi ihtiyacınız oldu. Hangi oto kurtarıcı servisini arasam da düzgün hizmet alsam diye düşünmeyin. Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile çağın modern teknolojilerini bir araya getirip, üstün hizmet kalitesinde araç taşımacılığı ve kesintisiz araç kurtarma hizmeti veriyoruz. Edirne araç çekici, dürüst hizmet politikasının yanında ekonomik araç çekici fırsatını da veriyor. Arıza yapan araçlarınız için dürüst, ekonomik, hızlı araç taşımacılığın avantajlarından yararlanmanız için çağrı merkemizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Araç çekici fiyat bilgisi müşteri temsilcimize ileteceğiniz adres lokasyonları, araç modeli sonrasında değerlendirilerek size iletilmektedir. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.


Edirne Çekici Hizmet Bölgeleri

Enez

Enez Çekicimiz Çataltepe, Gaziömerbey, Yeni, Abdurrahim, Büyükevren, Çandır, Çavuşköy, Çeribaşı, Gülçavuş, Hasköy, Hisarlı, Işıklı, Karaincirli, Kocaali, Küçükevren, Şehitler, Sultaniçe, Sütçüler, Umurbey, Vakıf, Yazır, Yenice bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Havsa

Havsa Çekicimiz Arpaç, Habiller, Hasköy, Musulca, Söğütlüdere, Cumhuriyet, Hacıgazi, Hacıisa, Helvacı, Varoş, Yeni, Abalar, Abalar Merkez, Abalar Mücavir, Azatlı, Bakışlar, Bostanlı, Çukurköy, Kabaağaç, Köseömer, Kulubalık, Kuzucu, Naipyusuf, Necatiye, Oğulpaşa, Oğulpaşa Mücavir, Osmanlı, Reşadiye Mücavir, Şerbettar, Tahal, Taptık, Yolageldi bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İpsala

İpsala Çekicimiz Bayrambey, Bozkurt, Kapucu, Köprü, Saraç İlyas, Ahır, Aliçopehlivan, Atatürk, Balabancık, Cumhuriyet, Esetçe, Fevzi Çakmak, Gazi, Gemici, Gündoğan, Hacı, Hamidiye, Hıdırköy, İbriktepe, İnönü, Karaağaç, Kocahıdır, Korucu, Koyuntepe, Küçükdoğanca, Kumdere, Kurtuluş, Menderes, Paşaköy, Pazardere, Sarıcaali, Sarpdere, Selanik, Sultan, Tevfikiye, Turpçular, Yapıldak, Yenikarpuzlu, Zaferiye bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Keşan

Keşan Çekicimiz Aşağı Zaferiye, Büyük Cami, Cumhuriyet, İspat Cami, İstasyon, Mustafa Kemal Paşa, Yeni, Yenimescit, Yukarı Zaferiye, Akhoca, Atatürk, Barağı, Beyköy, Çelebi, Çeltik, Cumhuriyet, Danişment, Danişment, Dişbudak, Erikli, Erikli, Kızkapan, Koruklu, Mecidiye, Orhaniye, Şabanmera, Suluca, Yayla, Yaylaköy, Yeşilköy, Akçeşme, Altıntaş, Atatürk, Aydoğan, Beğendik, Beykent, Boztepe, Çobançeşmesi, Cumhuriyet, Gündüzler, İnönü, İstiklal, İzzetiye, Karacaali, Karahisar, Karasatı, Kemalpaşa, Kılıçköy, Kozköy, Küçükdoğanca, Lalacık, Maltepe, Paşayiğit, Siğilli, Türkmen, Yeni, Yeniceçiftlik, Yenimuhacir, Atatürk, Bahçeköy, Büyükdoğanca, Çamlıca, Fevzipaşa, Gökçetepe, Gökçetepe, Kadıköy, Karlı, Mahmutköy, Mercan, Pırnar, Sazlıdere, Sazlıdere, Seydiköy, Şükrüköy, Yerlisu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Lalapaşa

Lalapaşa Çekicimiz Merkez, Büyünlü, Çallıdere, Çatma, Çömlek, Çömlekakpınar, Demirköy, Doğanköy, Dombay, Hacıdanişment, Hacılar, Hamzabeyli, Hanlıyenice, Hüseyinpınar, Kalkansöğüt, Kavaklı, Küçünlü, Ömeroba, Ortakçı, Saksağan, Sarıdanişment, Sinanköy, Süleymandanişment, Taşlımüsellim, Tuğlalık, Uzunbayır, Vaysal, Yünlüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Meriç

Meriç Çekicimiz Adasarhanlı, Büyükaltıağaç, Gazi, İzzet Paşa, Küçükaltıağaç, Küplü, Merkez, Şehit Mehmet Aydın, Subaşı, B.Doğanca, K. Doğanca, Akçadam, Akıncılar, Alibey, Hasırcıarnavutköy, Kadıdondurma, Karahamza, Karayusuflu, Kavaklı, Küpdere, Nasuhbey, Olacak, Paşayenice, Rahmanca, Saatağacı, Serem, Umurca, Yakupbey, Yenicegörüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Süloğlu

Süloğlu Çekicimiz Akardere, Büyük Gerdelli, Domurcalı, Geçkinli, Keramettin, Küküler, Sülecik, Taşlısekban, Tatarlar, Yağcılı, Cumhuriyet, Merkez, Organize Sanayi Bölgesi, Şafak, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Uzunköprü

Uzunköprü Çekicimiz Aşçıoğlu, Atatürk, Demirtaş, Kavak, Muradiye, Başağıl, Bayramlı, Beykonak, Bıldır, Danişment, Elmalı, Gazimehmet, Karabürçek, Muhacırkadı, Ömerbey, Sipahi, Sultanşah, Turnacı, Yağmurca, Alıç, Altınyazı, Atatürk, Balaban, Balabankoru, Çavuşlu, Çobanpınar, Dereköy, Fevzi Çakmak, Hamidiye, Harmanlı, Hasanpınar, İnönü, Kadıağılı, Kadıköy, Karapınar, Kavakayazma, Kırköy, Kurtbey, Maksutlu, Namık Kemal, Süleymaniye, Türkobası, Aslıhan, Balaban, Cumhuriyet, İstiklal, Kırcasalih, Meşeli, Okullar, Sazlımalkoç, Çakmak, Çalı, Çiftlik, Değirmenci, Eskiköy, Gemici, Hamitli, Karayayla, Kavacık, Kiremitçisalih, Kırkkavak, Kurdu, Kurttepe, Malkoç, Saçlımüsellim, Salarlı, Sığırcılı, Büyük Şehsuvarbey, Çöpköy, Cumhuriyet, Habib Hoca, Halise Hatun, Küçük Şehsuvarbey, Mareşal Fevzi Çakmak, Mescit, Muradiye Cami, Rızaefendi, Yeniköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Edirne Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım