(0541) 724 724 4

Edirne Oto Çekici Kurtarıcı

Edirne ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Edirne Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç kullanmanın keyfili yanları olduğu gibi mekanikte olsa araçlarımızın da bir ömrünün olduğu düşünüldüğünde arıza vermeleri haliyle can sıkıcıdır. Seyahatinizin en güzel anlarında olabilir veya işimize yetişirken olmadık zaman dilimlerinde yakalar bu arızalar bizleri. Edirne Çekici en güzel anlarınızın can sıkıntısına dönüşmesini engellemek adına gece gündüz çalışmaktadır. Aracınızın aküsü bitebilir, lastiğiniz patlayabilir, kapınız kilitli kalabilir veya trafik kazası olabilir. Yaşam devam ettiği sürece bu olasılıklarla yaşarız, hal böyle olunca sizlere böyle bir olumsuz durumda sıkıntı yaşatmadan hizmet sunacak deneyimli bir firma gereklidir. İşte bu Edirne Çekici başkası değildir. Güvenilir, çalışkan ve tecrübeli bir ekibin verdiği güvenle sizleri ve aracınızı bulunduğunuz olumsuz durumdan çeker alır. Sizler arkanıza yaslanın ve keyfinize bakın. Edirne Çekici aracınızı güvenle istenilen yere taşır.

Edirne Çekici araçların gidebildiği bütün noktalara araç kurtarma ve oto çekici hizmeti vermektedir. Genellikle kış aylarında zorlu hava koşulları vasıta çekme ve yol yardım hizmet talebini artırdığı düşünülse de yaz aylarında araç kullanma oranının ve seyahat sıklığının artmasıyla daha da fazla artırmaktadır.

Aracınızdaki arıza nedenleri her ne olursa olsun yolda kalmışsanız Edirne Çekici uzman ekibimiz, sizlerden gelen bir telefon ile özel donanımlı çekicilerimizle sizlere ulaşır.

Aracınız ne olursa olsun çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmede arıza nedeniyle birlikte aracınızın modelini belirtmeniz yararlı olacaktır. Çünkü aracınızın boyutuna uygun oto çekici yönlendirmemiz sizlerin zaman kaybını önleyecek ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Bir diğer belirtmemiz gereken hizmet kalitemizin yanında ücretlerimiz çok düşük seyirdedir. Kazasız bir yolculuk dileriz.

Edirne Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Edirne Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Edirne Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Edirne Çekici firmasında bulacaksınız.


Edirne Çekici Hizmet Bölgeleri

Enez

Enez Çekicimiz Çataltepe, Gaziömerbey, Yeni, Abdurrahim, Büyükevren, Çandır, Çavuşköy, Çeribaşı, Gülçavuş, Hasköy, Hisarlı, Işıklı, Karaincirli, Kocaali, Küçükevren, Şehitler, Sultaniçe, Sütçüler, Umurbey, Vakıf, Yazır, Yenice bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Havsa

Havsa Çekicimiz Arpaç, Habiller, Hasköy, Musulca, Söğütlüdere, Cumhuriyet, Hacıgazi, Hacıisa, Helvacı, Varoş, Yeni, Abalar, Abalar Merkez, Abalar Mücavir, Azatlı, Bakışlar, Bostanlı, Çukurköy, Kabaağaç, Köseömer, Kulubalık, Kuzucu, Naipyusuf, Necatiye, Oğulpaşa, Oğulpaşa Mücavir, Osmanlı, Reşadiye Mücavir, Şerbettar, Tahal, Taptık, Yolageldi bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İpsala

İpsala Çekicimiz Bayrambey, Bozkurt, Kapucu, Köprü, Saraç İlyas, Ahır, Aliçopehlivan, Atatürk, Balabancık, Cumhuriyet, Esetçe, Fevzi Çakmak, Gazi, Gemici, Gündoğan, Hacı, Hamidiye, Hıdırköy, İbriktepe, İnönü, Karaağaç, Kocahıdır, Korucu, Koyuntepe, Küçükdoğanca, Kumdere, Kurtuluş, Menderes, Paşaköy, Pazardere, Sarıcaali, Sarpdere, Selanik, Sultan, Tevfikiye, Turpçular, Yapıldak, Yenikarpuzlu, Zaferiye bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Keşan

Keşan Çekicimiz Aşağı Zaferiye, Büyük Cami, Cumhuriyet, İspat Cami, İstasyon, Mustafa Kemal Paşa, Yeni, Yenimescit, Yukarı Zaferiye, Akhoca, Atatürk, Barağı, Beyköy, Çelebi, Çeltik, Cumhuriyet, Danişment, Danişment, Dişbudak, Erikli, Erikli, Kızkapan, Koruklu, Mecidiye, Orhaniye, Şabanmera, Suluca, Yayla, Yaylaköy, Yeşilköy, Akçeşme, Altıntaş, Atatürk, Aydoğan, Beğendik, Beykent, Boztepe, Çobançeşmesi, Cumhuriyet, Gündüzler, İnönü, İstiklal, İzzetiye, Karacaali, Karahisar, Karasatı, Kemalpaşa, Kılıçköy, Kozköy, Küçükdoğanca, Lalacık, Maltepe, Paşayiğit, Siğilli, Türkmen, Yeni, Yeniceçiftlik, Yenimuhacir, Atatürk, Bahçeköy, Büyükdoğanca, Çamlıca, Fevzipaşa, Gökçetepe, Gökçetepe, Kadıköy, Karlı, Mahmutköy, Mercan, Pırnar, Sazlıdere, Sazlıdere, Seydiköy, Şükrüköy, Yerlisu bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Lalapaşa

Lalapaşa Çekicimiz Merkez, Büyünlü, Çallıdere, Çatma, Çömlek, Çömlekakpınar, Demirköy, Doğanköy, Dombay, Hacıdanişment, Hacılar, Hamzabeyli, Hanlıyenice, Hüseyinpınar, Kalkansöğüt, Kavaklı, Küçünlü, Ömeroba, Ortakçı, Saksağan, Sarıdanişment, Sinanköy, Süleymandanişment, Taşlımüsellim, Tuğlalık, Uzunbayır, Vaysal, Yünlüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Meriç

Meriç Çekicimiz Adasarhanlı, Büyükaltıağaç, Gazi, İzzet Paşa, Küçükaltıağaç, Küplü, Merkez, Şehit Mehmet Aydın, Subaşı, B.Doğanca, K. Doğanca, Akçadam, Akıncılar, Alibey, Hasırcıarnavutköy, Kadıdondurma, Karahamza, Karayusuflu, Kavaklı, Küpdere, Nasuhbey, Olacak, Paşayenice, Rahmanca, Saatağacı, Serem, Umurca, Yakupbey, Yenicegörüce bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Süloğlu

Süloğlu Çekicimiz Akardere, Büyük Gerdelli, Domurcalı, Geçkinli, Keramettin, Küküler, Sülecik, Taşlısekban, Tatarlar, Yağcılı, Cumhuriyet, Merkez, Organize Sanayi Bölgesi, Şafak, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Uzunköprü

Uzunköprü Çekicimiz Aşçıoğlu, Atatürk, Demirtaş, Kavak, Muradiye, Başağıl, Bayramlı, Beykonak, Bıldır, Danişment, Elmalı, Gazimehmet, Karabürçek, Muhacırkadı, Ömerbey, Sipahi, Sultanşah, Turnacı, Yağmurca, Alıç, Altınyazı, Atatürk, Balaban, Balabankoru, Çavuşlu, Çobanpınar, Dereköy, Fevzi Çakmak, Hamidiye, Harmanlı, Hasanpınar, İnönü, Kadıağılı, Kadıköy, Karapınar, Kavakayazma, Kırköy, Kurtbey, Maksutlu, Namık Kemal, Süleymaniye, Türkobası, Aslıhan, Balaban, Cumhuriyet, İstiklal, Kırcasalih, Meşeli, Okullar, Sazlımalkoç, Çakmak, Çalı, Çiftlik, Değirmenci, Eskiköy, Gemici, Hamitli, Karayayla, Kavacık, Kiremitçisalih, Kırkkavak, Kurdu, Kurttepe, Malkoç, Saçlımüsellim, Salarlı, Sığırcılı, Büyük Şehsuvarbey, Çöpköy, Cumhuriyet, Habib Hoca, Halise Hatun, Küçük Şehsuvarbey, Mareşal Fevzi Çakmak, Mescit, Muradiye Cami, Rızaefendi, Yeniköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Edirne Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım