(0541) 724 724 4

İkioğul Oto Çekici Kurtarıcı

İkioğul semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İkioğul Çekicimizi hemen yönlendirelim

İkioğul Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. İkioğul Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. İkioğul Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da İkioğul Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Unutulmamalıdır ki herkes kendini daha güvende hissedeceği bir firma ile çalışmak isteyecektir. İkioğul Çekici olarak kurduğumuz ekip ile bu güveni sizlere yıllardan beri sunmanın mutluluğu ve gururuyla tercihiniz yine bizler olsun diye telkinde bulunuyoruz. Sektörün rekabetçi ortamından asla çekinmedik çünkü verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Kalitemizden ödün vermeden değerli müşterilerimizi de gerek hizmetlerimizle gerekse ekonomik fiyatlarımızla memnun etmeye devam ediyoruz.

İkioğul Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve İkioğul Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

İkioğul Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız İkioğul Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İkioğul Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım