(0541) 724 724 4

Camiönü Oto Çekici Kurtarıcı

Camiönü semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Camiönü Çekicimizi hemen yönlendirelim

Camiönü Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Camiönü Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Camiönü Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Camiönü Çekici, güven arıyorsanız yine Camiönü Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Camiönü Çekici olarak kendimize olan güvencimiz işimizde çok titiz olmanın eseridir. Siz değerli müşterilerimiz bizleri aradığınız ilk andan itibaren kendi alanlarında tecrübeli elemanlarımız ile karşılanırsınız. Personelimiz sizlere ne yapılması gerektiği konularında bilgilendirdikten sonra aracınıza en uygun çekici gönderilerek kısa zamanda bulunduğunuz noktaya ulaştırılır. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra aracınız bulunduğu noktadan alınarak arzu ettiğiniz noktaya nakli sağlanır. Bu işlemler esnasında sizlere kaliteli bir hizmetin verileceğinden emin olabilirsiniz çünkü Camiönü Çekici bu noktalara tesadüf eseri gelmedi. Yılların birikimiyle yoğrularak kendi sektöründe söz sahibi oldu.

Camiönü Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Camiönü Çekici hizmet vermeye hazırdır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Camiönü Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım