(0541) 724 724 4

Mail Oto Çekici Kurtarıcı

Mail semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Mail Çekicimizi hemen yönlendirelim

Özel araçlarınız çekilmesi yâda taşınması, ağır ticari, hafif ticari ve binek araçları gibi her tür aracınızı profesyonel ekibimizle kurtarma, taşıma ve nakil hizmetleri vermekteyiz. Mail Çekici, araçlarınızı istediğiniz yere aktarabilme imkânına sahip olup, taşıma güvenli ve kaliteli hizmetle müşterilerini güvence altına almaktadır. Mail Çekici, bünyesindeki deneyimli çalışanları ile binek araçlarınızı kurtarma hizmetini 365 gün 24 saat vermektedir. Kurtardığımız otomobillerinize taşıma ve çekici hizmetini sizin dilediğiniz bir noktaya Güven içerisinde taşınmaktadır. Araç filomuz her türdeki araçlarınıza uygun donanıma sahip olmasıyla kaliteli bir hizmetin kapısını aralar. Bu güvenli kapıdan içeri girmek de size kalıyor.

Mail Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Mail Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Mail Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Mail Çekici, güven arıyorsanız yine Mail Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Mail Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Mail Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Mail Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Mail Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Mail Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım