(0541) 724 724 4

Balçova Oto Çekici Kurtarıcı

Balçova ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Balçova Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ülkemizin birçok bölgesi güzellikler dolu olsa da bu güzel yollarda bile vasıta sürücülerinin başı derde girebiliyor. Balçova Çekici olarak köy yollarında ya da merkezi ana yollarında karşılaşabileceğiniz bir taşıt kazası ya da aracınızın bozulması halinde ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın. Bizlerle sağlayacağınız bilgiler ışığında Balçova Çekici ekiplerimizi derhal bulunduğunuz konuma gitmelerini sağlayalım. Aracınızın var olduğu yerden nasıl alınıp, nasıl taşınacağını hiç düşünmeyin. Bugünkü teknolojisiyle donatılmış vasıta çekicilerimiz ile aracınızın teslim edileceği adrese süratli ve emin ellerde taşınır. Bölgemizin her alanına 7/24 Saat Oto Kurtarıcı Hizmeti verilmektedir. Bu hizmet kalitenin yanında sizlere uygun fiyat miktarları da sağlamaktadır.

Balçova Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Balçova Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Balçova Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Balçova Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Araçların arıza ya da kaza ardından oto kurtarma hizmetleri ile bulundukları yerden alınması konusunda Balçova Çekici her an yanınızdadır. Bu gibi durumlarda araçlarınız ancak kurtarma işlemleri ile bulundukları yerlerden alınabilmektedir. Bunun için Balçova Çekici ile kaliteli ve profesyonel hizmet alınması sizler ve araçlarınız için en uygunu olacaktır. Bölgemizde karış karış sizlere hizmet vermek adına profesyonel ekibimize devriyedeyiz. Balçova Çekici Çağrı merkezimiz ile yapacağınız olası görüşmede lütfen aracınız ile ilgili ayrıntıları paylaşmayı unutmayınız. Bu sizlere verilecek hizmetin niteliği açısından önemlidir. Ücret konusunda aracınızın bulunduğu yer ile gideceği mesafe hesaplanarak en uygun bir fiyat belirlenecektir.


Balçova Çekici Hizmet Bölgeleri

Bahçelerarası

Kazalı aracınız mı var? Bahçelerarası Çekici en hızlı ve uygun çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi profesyonel ekibimize teslim edelim.

Çetin Emeç

Çetin Emeç Çekici sizler için her zaman hazır hiç ummadığınız zaman ve yerlerde de karşınıza çıkabilir. Bölgemizde her daim seyir halinde sizlere yardım için karış karış dolaşmaktayız. sizlere hizmet için hazırız. Arayın gelelim.

Fevzi Çakmak

Güvenli hizmet anlayışıyla, sizlere standartların üstünde bir hizmet vaat eden Fevzi Çakmak Çekici en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma hedefinde ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde Fevzi Çakmak Çekici tek tercihiniz olsun sorununuz kalmasın.

İnciraltı

Güvenli hizmet anlayışıyla, sizlere standartların üstünde bir hizmet vaat eden İnciraltı Çekici en iyi araç taşıma ve oto kurtarma servisi olma hedefinde ilerliyor. Araç çekici hizmetlerinde İnciraltı Çekici tek tercihiniz olsun sorununuz kalmasın.

Korutürk

Yıllardır sizlere günün her saati hizmet sunmaya çalışan Korutürk Çekici Uygun Fiyat, Kısa zaman ile araçlarınıza gereken yardımı sağlanır.

Onur

Oto kurtarici, yol yardım ve çekici hizmetleri için 365 gün 24 saat hizmet veren güvenilir, dürüst ve ekonomik fiyatlı bir firma arıyorsanız Onur Çekici dogru adres olacaktır.

Teleferik

Zamanla eskiyen araçlarınız yolda bırakabilir veya araç kazaları ve yeni araçların da arızaları meydana gelebilmekte bu tarz durumlarda Teleferik Çekici 7/24 hizmet anlayışıyla aracınızı bulunduğunuz bölgeden alarak istenilen yere ulaştırır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Balçova Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım